Read as much as you want on BostonGlobe.com, anywhere and anytime, for just 99¢.

2013 Boston Globe Scholastic Art & Writing Awards results

Abington

Abington High School — Caroline Bradbury (GK), Alexandra Draper (HM), Elizabeth Gould (SK), Amy Hackett (SK), Taylor Johnson (SK), Sara Liborio (HM), Meghan Nigrelli (HM), Meghan O’Leary (SK), Brandon Rogers (HM), Jeremy Sullivan (SK), Travis Torchetti (GK). Frolio Middle School — Selena Chavarria (HM), Lindsey Collins (GK), Benjamin Duncan (GK), Alicia Hammill (2 SK, 2 HM), Meg Wenners (SK).

Continue reading below

Acton

Acton-Boxborough Reg. H.S. — Mackenzie Abernethy (GK), Dori Badics (GK-P), Keefe Baker (HM), Emily Biggins (HM), Olga Bolberova (HM), Caroline Cao (HM), Jennifer Chen (SK, GK), Claire Côté (HM), Amanda Davies (GK), Kelsey Dickinson (GK), Marielle Doucette (HM), Nicole Duggan (GK), Kevin Fang (SK), Qianhui Gao (HM), Kate Guditz (HM), Tushita Gupta (GK), Jillian Hammer (GK-P), Claudia Heim (HM), Nanami Hirata (SK), Yoon-Jung Jeong (SK), Melissa Jin (SK), Susannah Johnson (HM), Minjeong Kim (HM), Minji Kwon (GK-P), Caroline Little (SK), Amy Liu (2GK), Abigail Loughlin (SK), Kathy Lu (HM), Rachel Malloy (HM), Sophie Morse (SK), Julia Pai (GK-P, HM), Hannah Parlman (HM), Erika Petersen (GK), Emily Purdom (SK), Rebecca Toporoff (HM), Ruoyun Xie (GK-P, SK), Jessica Xiong (HM), Carol Zhang (2GK, HM). Raymond J Grey Junior H.S. — Valentine Bulpin (HM), Kimberly Jin (HM), Erica Ko (HM), Geo Lee (HM).

Amesbury

Amesbury High School — Jesse Magnifico (GK, SK, HM), Wesley Morris (2HM). Gessner Studio — Molly Rains (SK).

Amherst

Amherst Regional High School — Dalila Bennett (HM), Cilka Bidwell (SK), Emily Biggs (GK-P), Rosie Black (GK), Katie Burke (HM), Jocelyne Cruz (GK), Samantha Doctor (HM), Molly Fleiner-Etheridge (GK, HM), Addie Gamliel (GK), Emma Gonzalez (SK, HM), Hayden Goodman (HM), Anna Hayes (HM), Ella Hepner (HM), Jane Holcomb (HM), Anna Kaplan (HM), Hannah Lang (SK), Simon Lee (HM), Solomon McMahan (SK), Gloria Miller (GK), Natalie Moss (GK-P,SK), Daniel Osten (SK), Tarian Palmer (SK), Lucy Salwen (GK-P,HM), Katherine Schreiber (GK,SK), Rachel Smith (GK,SK), Sarah Waldman (GK-P.GK,HM), Emilia Zimmerman (HM).

Andover

Andover High School — Andrew Abrams (SK), Joshua Allen (GK,HM), Gisele Aoun (HM), Sarah Blasi (GK,HM), Christopher Cortner (GK), Robbie Crockett (HM), Connie Cung (SK), Caroline DeCruccio (2SK,HM), Grace Dever (SK), Ceara Donovan (HM), Jessica Farzan (HM), Kristen Gasperoni (HM), Jack Gillette (HM), Jesse Greaves (HM), Forest Hallee (HM), Marissa Howell (HM), Rachel Huntley (GK-P), Max Jodoin (HM), Jenny Jung (GK,HM), Tara MacKenzie (GK), Brian Manning (HM), Sara Nickpour (HM), Camden O’Neill (SK), Janet Paik (HM), Ashley Richmond (HM), Greg Segal (GK), Kelsey Stevens (GK-P,2HM). Home School — Hyungju Park (HM), Victoria Yin (HM). Phillips Academy — Klodian Beqiri (2SK), Claire Carroll (2GK,SK), Angela Gu (GK,SK), Janine Ko (2GK,HM), Ji Hyun Lee (HM), Sohyun Lee (GK-P,GK,SK,3HM), Caroline Lu (2GK,SK,2HM), Jared Newman (2GK,HM), Farris Peale (2SK), Autumn Plumbo (SK), Natalia Slattery (GK,2HM), Tyler Tsay (GK,2HM), Bo Hyung Yoon (SK,HM).

Arlington

Arlington Catholic High School — Lydia Genard (GK), Yangyuchen Li (SK), Brenna Lopes (HM), Gianna Margiotta (HM). Arlington High School — Paul Aronson (SK), Kathleen Barvick (GK), Fu Meling Bedard (HM), James Cerone (SK), Rachel Dillon (HM), Elsa Donovan (GK,SK), Gabriel Gerson (GK-P,SK,HM), Audrey Griffith (HM), Rachel Harrison (GK), Allison Kilbride (HM), Risa Komatsu (HM), Elena Lacourt (GK-P), Maureen Mcafee (HM), Abby Mccabe (HM), Justin Mongold (SK), Fiona Moseley (HM), Katie Paglierani (HM), Sabrina Ross (HM), Dan Shaw (HM), Katja Swartz (HM). Home School — Gabriel Braunstein (SK,HM). Ottoson Middle School — Silvi Grodstein (HM).

Ashburnham

Oakmont Regional High School — Christina Alario (SK), Gregory Barry (GK), Hayley Barry (GK-P,GK,2SK,HM), Brittanie Beatrice (GK), Emily Bennett (HM), Morgan Caisse (GK), Henry Condon (GK), Gianni Davilli (SK), Brooke Durkan (GK,2SK), Meghan Garven (2GK-P), Tanner Gauvin (GK), Jillian Iacobone (HM), Sean Jablon (SK), Kerry Kupcinskas (HM), Shannon Leahy (HM), Katherine McDonald (SK), Marykate McNally (HM), Arianna Nickerson (SK), Cassandra O’Hara (HM), Rachel Quaye (HM), Danielle Richard (2HM), Torrie Tenander (GK), Victoria Trei (3HM), Minna Wang (GK), Emily Xarras (HM).

br

Attleboro

Attleboro High School — Alexandria Cruz (SK), Alexa Gustafson (GK), Kyle Halben (GK), Julia Lubiner (HM), Danielle Sharples (HM). Bishop Feehan High School — Rachael Abbott (GK), Hansen Bargantine (HM), Margaret Bie (HM), Martina Brown (SK), Ashleigh Burroughs (HM), Kathryn Chase (SK), Lindsey Chou (HM), Rachel Clements (HM), Margaret De Pont (GK,SK,HM), Siri Devlin (GK), Taylor Durand (SK), Megan Finn (HM), Colleen Fitzgerald (SK,HM), Samuel Forget (HM), Erin Garrity (SK), Evan Grandfield (GK), Sarah Green (HM), Michael Hanley (GK), Robin Hill (GK), Christopher Hughes (HM), Zoey Killion (GK-P,GK,SK,HM), Kim Kogut (HM), Katherine Kroll (SK), Hannah Kumlin (GK-P,GK,SK,HM), Nathan Lynch (SK,HM), Elizabeth Magill (HM), Austin McCarthy-Kelley (GK), Brittany Morgan (HM), Lauren Murphy (GK), Marybeth Nametz (GK,2SK), Meghan Orechia (GK), Katherine Perry (GK,SK), Morgan Pierannunzi (HM), Alysha Robinson (HM), Grayce Rose (SK,HM), Brendan Russo (SK), Madelyn Sweet (HM), Ian Travis (GK,HM), Andrea Vale (SK,2HM). Robert J. Coelho Middle School — Hannah Randant (SK).

Auburn

Auburn Senior High School — Katie Falkengren (HM), Rene Flemming (HM). Home School — Jeanelle Wheeler (2SK,HM).

Avon

Avon Middle High School — Monique Alejos (GK), Quran Chesson (GK), Jonathan Del Vecchio (HM), Ivanna Depina (GK), Daniella Dias (HM), Daniel Jean-Baptiste (SK), Christina Morris (HM), Bhamini Shah (SK).

Ayer

Ayer Shirley Reg. High School — Celiena Debalsi (GK), Rodrigo Resendiz (GK), Leah Robinson (SK), Sarah Saaristo (SK), Zach Taylor (HM).

Barnstable

Trinity Christian Academy — Garrett Bishop (HM), Abby Gil-Costa (SK), Andrew Munsey (HM).

Barre

Quabbin Regional High School — Jaime Bielak (HM), Cody Braese (SK), Cameron Derrick (HM), Morgan Freeman (HM), Benjamin Garcia (SK), Alexandra Hardaker (HM), Kate Hood (GK,SK), Molly Hyland (SK), Jaeun Lee (GK), Amy Pasakinskas (GK), Juliette Pascale (SK,HM), Rachel Perry (GK), Allyson St.Pierre (GK), Derek Taylor (HM), Jonathan Thiem (HM). Quabbin Regional Middle School — Cheyanne Anastasio (HM).

Bedford

Bedford High School — Linda Bittenson (HM), Albert Chen (SK), Pei-Yun Chu (GK), Catherine Donato (HM), Madeline Dunn (HM), Nili Ezekiel (SK), Karlana Fronk (HM), Gwen Gardner (SK,HM), Erica Hsiung (2HM), Bethany Rennich (HM), Rita Rushanan (HM), Keara Russell (GK), Jessica Saunders (HM), Amy Singer (GK-P). John Glenn Middle School — Ava Altmann (SK), Savannah En (HM), Sonia Shah (HM).

Belmont

Belmont Day School — Caleb Hajian (SK). Belmont High School — Darcy Feeley (SK), Christopher Gortmaker (GK), Anna Handte-Reinecker (HM), Haan Seul Hwang (HM), Justin Jang (GK), Yoon Jae Kim (AVA, GK), Julia Klein (GK), Clare Lai (GK), Jean Lin (GK), Marina Massidda (SK), Mathilde Mcalpin (GK), Georga Morgan-Fleming (GK), Kimberly Paquette (GK), Sam Schwartz (GK), Brenna Sorkin (GK), William Staub (GK), Sabine Strauch (GK), Talin Tahajian (GK,2SK,2HM), Catherine Tang (GK), Anqi Wan (HM), Amy Wang (GK), Ian Wooster (GK), Samantha Xu (GK), Hongsen Yang (HM). Belmont Hill School — Christian Dolan (2HM), William Galligan (HM), Matthew Glynn (SK), Ryder Gordon (SK), Alexander Haigh (GK), Ben Lebowitz (HM), Didier Lucceus (HM). Chenery Middle School — Laurent Brabo (GK), Chloe Brown (GK), Tamara Chau (2GK), Thor Elfarsson (HM), Eliza Filler (SK), Alena Jaeger (SK), Bonnie Jin (GK), Hayoung Jo (GK), Marina Kelleher-Durkop (HM), Anna Matthes (GK), Sara Nelson (GK), Calista Reagan (GK), Isaiah Reid (HM), Paul Roche (GK), Mohammad Sayeed (SK), Julia Siegel (GK,SK), Nathanael Taylor (GK), Sophia Windemuth (SK), Eileen You (SK), Emma Zhao (2GK). Waldorf High School — Julia Shenefield (GK).

Berkley

Berkley Middle School — Juliette Beaulieu (SK).

Beverly

Beverly High School — Mary Brandt (SK), Matt Cassola (HM), Elizabeth Connors (HM), Izzy Dow (GK), Matt Garrity (HM), Christine Green (GK-P,HM), Austin Healey (HM), Sara Inacio (GK-P,GK), Caroline Jennings (GK), Kasey Maher (HM), Shane Mceleney (HM), Kayla Ostrowski (SK), Kyra Richardson (HM), Sam Shorr (SK), Cody Spencer (HM), Cecelia Tuttle (HM), Samantha Way (HM). The Waring School — Charlotte Bichet (HM), Gillie Carlson (SK), Zoë Fransioli (SK), Hans Goudey (HM), Aaron Greiner (SK,HM), Colin Hawkes (HM), Joshua Kochawi Gabbay (SK), Mateo Lincoln (HM), Robert Malley (HM), Galen March (GK), Laura Miller (HM), Alex Mitchell (HM), Charlie Mitchell (HM), Marguerite Mullen (HM), Julia Pfister (HM), Georgia Rabin (HM), Drew Rosen (GK-P), Isabelle Skillen (SK), Ben Stromback (HM), Malcolm Stuart (SK), Gabe Weedon (HM), Nick Wigglesworth (HM), Ellie Wright (SK), Dakota Young (HM).

Billerica

Billerica Memorial High School — Amanda Cayer (HM), Hannah Cierri (HM), Mikayla Heckbert (HM), Madison Hines (HM), Kaitlyn Kisiel (HM), Nadia Lahlaf (GK), Amanda Lucidi (SK), Jessica Myers (GK), Siobhan O’Connor (GK), Stephanie Reed (GK), Samantha Smith (HM), Angelica Un (HM).

Blackstone

Hartnett Middle School — Colin Bisbee (HM), Nathaniel Casper (HM).

Bolton

Nashoba Regional High School — Emma Caviness (HM), Shannon Forest (GK,HM), Christina Orlando (2GK-P,GK), Charlotte Young (2HM), Rachel Zelle (HM).

Boston

Boston Art Studio — Hayoung Jo (SK,HM), Christin Kim (SK), Celine Pak (SK), Sevigne Pak (SK,HM), Jihwan Park (SK), Min Son (GK,SK). Boston Arts Academy — David Castillo (HM), Mykael Tucker (GK). Boston College High School — William Alvord (HM), Alexander Bailey (GK), David Brink (HM), Michael Burke (SK), Ryan Campbell (HM), Charles Cooper (HM), Joshua Corpuz (HM), Nick Cosentino (SK), Owen Doherty (SK), Stephen Duduch (HM), Eamonn Duffy (HM), Ben Ethier (SK), Patrick Fitzgerald (SK), Delano Franklin (2HM), Christopher Giubilo (2SK), Ryan Hatfield (HM), Hamza Jastania (HM), Aidan Lee (GK,HM), Nathan Pacheco (SK), Jack Sobchuk (HM), Peter Timmins (SK), Christopher Troiano (HM). Boston Latin — Analucia Battaglino (HM), Sadia Bies (GK-P), Celin Carlo-Gonzalez (SK), Rosy Chen (HM), Maya Greally (HM), Yinyu Ji (HM), Cindy Lee (SK), Maggie Lee (HM), Dara Lin (GK), Nate McQueen (SK), Nathan Oalican (SK), Aurelia Paquette (GK), Cole Wennerholm (GK), Jacob Werlin (GK-P,SK), Mabel Ye (GK). Commonwealth School — Diana Abbas (HM), Melanie Abrams (GK-P,2GK,3SK), Shira Bartov (GK), Daniel Benett (GK), Megan Berry (HM), Matt Costas (GK), Catherine Cray (GK), Amanda Dai (HM), Francesco Drake (GK), Rachel Foster (HM), Anna Gruman (HM), Rachel Hahn (2HM), Abigail Leonard (SK), Colin McIsaac (SK), Mary Pedicini (HM), Ian Polakiewicz (HM), Tahmid Rahman (SK), Feyga Saksonov (HM), Gabriel Seltzer (SK), Meghan Smith (HM), Zoe Wennerholm (SK). Grub Street Writers Program — Rachel Dillon (GK,SK). M.F.A. Studio Art Program — Christine Yao (GK). O’Bryant School Math/Science — Anna Xie (GK-P). The Newman School — Yage Wang (HM). Winsor School — Kayla Camacho (HM), Kelly Chen (GK-P,HM), Chaeyoung Chun (HM), Sophie Cyker (SK), Hallie Fischman (HM), Maddy Fougere (SK), Bessie Frias (GK), Lilla Gabrieli (GK,HM), Polly Gabrieli (GK), Dorian Gordon (GK,HM), Sarah Khorasani (GK), India Kline (HM), Alexandra Kulich (GK), Anshi Moreno Jimenez (SK), Ambika Nohria (GK), Summer Payton (HM), Sarah Prickett (GK,3HM), Alexandra Theall (GK).

Bourne

Bourne High School — Rowan Heston (HM), Taylor King (HM), Paige Majure (GK).

Boxford

Artiiist Fine Arts Class — Conan Chen (HM), Rita Ding (HM), Lily He (HM), Abby Kong (HM), Audrey Li (HM), Andy Lin (HM), Angela Liu (SK), Shelley Liu (SK), Julie Peng (HM), Emily Purdom (SK), Mary Rzepczynski (HM), Grace Wu (SK), Wendy Yu (GK), Caroline Zhang (HM), Maggie Zhang (HM), Ethan Zou (HM).

Braintree

Braintree High School — Angela Cataldo (HM), Emma Cross (HM), John DeNapoli (HM), Katelyn Forsyth (HM), Joann Lee (HM), Rae Lynch (GK), Timothy Manganello (GK), Olivia Mansfield (SK), Nuha Muntasser (SK), Rachel Norton (SK), Mary O’Connell (GK), Evan O’Donovan-Fox (HM), Jennifer Olson (SK), Angela Segall (SK). Home School — Julia Vaillancourt (SK). South Middle School — Benjamin Bailey (HM), Nicholas Martin (HM), Maily Nguyen (HM), Carrie Tam (HM). Thayer Academy — Gabrielle Whittle (GK).

Bridgewater

Bridgewater-Raynham Regional — James Fahey (HM), Alexis Gatzimas (HM), Emily Kern (HM), Julie Mikush (SK), Spencer Poh (HM), Jessica Reid (GK).

Brockton

Ashfield Middle School — Jada Froio (HM), Jessica Nawrocki (SK), Keila Ribeiro (HM), Selma Salma (HM). Brockton High School — Jennifer Alvarez (SK), Nathaniel Bright (GK), Courtney Burke (GK), Tatyana Chery (HM), Jacob Crosby-English (GK), Joseph D`Amarino (GK-P), Raya Depina (HM), Julio Espana (HM), Luiselene Fernandes (HM), Kevin Francois (GK-P,GK,2HM), Damane Gray (HM), Alex Ho (HM), Abigail Jordan (HM), Joanna Joseph (SK), Youveline Joseph (HM), Devin Kaufman (HM), Vanessa Labossiere (SK), Brendan Leitch (2SK,HM), Luis Lema (HM), Erreka Louis (GK), Amaris Ramos (HM), Jillian Riseman (HM), Ania-Nabi Ruiz (HM), Matthew Saluti (HM), Wesley Vasquez (HM). Cardinal Spellman High School — Andrew Child (HM), Chloe Pantano (HM), Bianca Ramos (SK), Emily Wells (SK), Terence Wells (SK). East Junior High School — Cassandra Goncalves (HM), Dione Monteiro (GK), Jailton Teixeira (3HM), Thomas Vongeorge (HM). Joseph Plouffe Academy — Josie Barbosa (HM), Samantha Doherty (HM), Hector Hernandez (SK). North Junior High School — Nayita Cadet (GK), Samentha Mayard (GK,SK,HM). South Junior High School — Vivian Resende (HM). Trinity Catholic Academy — Brett Harris (SK), Alexa Kasica (SK), Josue Medor (SK), Joseph Thevenin (SK). West Junior High School — Jamal Amado (HM), Jennifer Chu (SK), Wilca Decimus (SK), Victoria Seay (SK), Aliciamarie Vasquez (2HM), Kaymesha Vital (HM).

Brookline

Brookline High School — Ben Batchelder (HM), Kaleigh Carrington (HM), Ezra Coopersmith (SK), Kate Cutlip (GK,SK), Riviere Fougy (HM), Eliza Fox (GK), Emma Gallion (SK), Elizabeth Gura-Gavin (2HM), Abigail Herscovici (HM), Nina Hofkosh-Hulbert (2HM), Misha Hook (HM), Jisoo Im (SK), Sarah Jacobs (HM), Ariella Katz (HM), Pattaraporn Kittisapkajon (SK), Ashley Lee (SK,HM), Frances Love (HM), Fredrik Lund (GK), Clayton Mears (GK), Eri Montano (HM), Kazuto Nishimori (HM), Ayan Noyan (HM), Ethan Roubenoff (SK), Daniella Shakirzyanova (HM), Michelle Shohet (GK), Sarah Silvestri (HM), Gabrielle St.Pierre (SK), Nicole Strounine (HM), Kyle Swardstrom (SK), Elizabeth Whipple (SK,HM), Vivian Xing (GK). Dexter School — Tyler Forbes (SK), Joseph Simourian (SK), Nathaniel Weldon (SK). Home School — Beatrice Pforr (HM). Maimonides School — Shaya Sosis (HM). Southfield School — Jennifer Carson (SK), Emily Donato (GK), Antoinette Jones (GK,HM), Diana Lee (HM), Whitney Metzgar (HM), Caitlin Southwick (SK), Ji Hyun Yeo (GK,SK,HM).

Burlington

Boston Education World — Ha Rim Bong (2HM), Michelle Chung (GK,HM), Min Ji Chung (2HM), Soo Hyun Hong (GK,SK,HM), Hakyong Jeon (HM), Ji Seok Kim (GK,SK,HM), Ji Yoon Kim (SK), Min Jae Kim (2HM), Min Ji Koh (2HM), Chung Un Lee (GK,3HM), Ji Eun Lee (GK). Burlington High School — Pablo Aguilar (GK-P,GK,HM), Stephanie Baril (SK), Daniel Barrera (SK), Christopher Coe (GK-P), Robert Davison (HM), Irina Grigoryeva (GK), Kelly Hurley (HM), Anu Parekh (HM), Nicole Rigby (HM), Jake Ursino (GK-P,SK,HM), Lina Wu (GK). Home School — Jinsung Kim (GK). Marshall Simonds Middle School — Michaela Battistone (HM), Alexandria Floyd (HM), Laura Frustaci (SK), Jade Gordon (HM), Tehniyat Hakim (SK), Alyssa Healey (GK), Nick Hernandez (HM), Sarah Hoac (HM), Elaine Hovsepian (SK,HM), Sarah Iodice (SK), Aadil Islam (HM), Emily Kiehl (SK,HM), Emily Klesaris (HM), Sarah Meehan (HM), Adam Mendes (HM), Brenda Nascimento (HM), Anthony Petrizzi (HM), Michelle Pothier (HM), Coulter Ralston (HM), Nicholas Roberto (HM), Gina Semeraro (HM), Melanie Sunnerberg (HM), Rebecca Wilson (GK), Daniel Xue (HM).

Buzzards Bay

St. Margaret Regional School — April Mihalovich (2SK).

Byfield

The Governor’s Academy — Kate Anderson-Song (HM), Myles Badger (GK), Jakyung Bang (GK-P,2HM), Sarah Borwick (SK), Spencer Campbell (2HM), Thomas Canaday (GK), Rapas Chamnanratanakul (3GK), Gordon Chan (SK), Stephen Damianos (GK), Alexandra Donovan (GK,HM), Katharine Fogarty (HM), Molly Fulton (HM), Katharine Gaillard (SK), Austen Hemlepp (GK-P), Mark Hoffman (SK), Tianyi Huang (GK), So Hyun Lee (GK,SK), Mary Lenox (SK), Katherine Maina (HM), Sam McDavitt (GK-P), Annie McMahon (SK), Konstantin Meister (GK-P,HM), Emma Nekoroski (SK), Jie-Ling Ngo (HM), Josh Park (SK), Tuckerman Quinlan (HM), Shawn Robertson (HM), Garth Robinson (2SK), Imogene Robinson (GK-P,GK,SK,HM), Kyler Ross (GK,SK,HM), Helen Shi (GK,HM), Natalie Sullivan (GK-P.SK.HM), Preechaya Suriyaprapadilok (HM), Esther Tram (GK-P), Sarah Tymochko (HM), Shu-Hui Wee (HM), Emily Willis (HM), Amelia Woodworth (GK), Nicole Wotton (SK), Yidi Zhou (GK). Triton Regional High School — Lily Barrows (HM), Maeve Callewaert (HM), Michaela Dunn (2HM), Kaley Hughes (HM), Bridget Moran (HM), Robert Scanlon (HM), Mara Spears (HM), Hannah Thibodeau (HM), Madison Williams (SK), Ethan Young (HM).

Cambridge

Buckingham Browne & Nichols — Sara Allan (GK,SK), Alberto Ancona (GK), Laura Ancona (SK,2HM), Wenli Bao (2GK-P,GK), Harry Bator (GK,SK,2HM), Serena Blacklow (GK,HM), Rachel Bliss (HM), Zoe Bornhorst (SK), Audrey Bransfield (SK), Julia Burnett (GK,SK), Briana Casey (GK,HM), Ryan Chen (GK-P), Jack Clark (SK), Ami Clifford (GK), Karissa Coady (HM), Joe Czarnota (SK), Sarah Dahl (GK), Elaine Dai (3HM), Will Davis (SK,HM), Rachel Deal (SK), Jack Delano (2HM), Anna Espinola (GK-P), Elliot Eton (SK,HM), Jared Exter (GK-P,HM), Justin Flaumenhaft (2HM), Constance Hayden (GK-P), Ethan Hodges (GK), Rebecca Jarrell (HM), Chi-Chun Juang (HM), Katharine Kettner (HM), Sebastian Kim (HM), Jake Kuhn (GK-P,GK,SK,HM), Ascher Kulich (2GK-P), Will Levinson (HM), Sandy Li (HM), Jimmy Liptrot (HM), Nathan Logan (SK), David Markey (SK), Kristina May (SK), Caitlin McCarey (GK-P,GK,SK,2HM), Cordelia Mikita (GK,SK), Tarika Narain (GK-P,HM), Aaron Orbey (SK,2HM), Cameron O’Reilly (GK-P,SK,HM), Owen Page (HM), Erica Pandey (GK-P,SK,2HM), Julie Peng (GK), Maxine Phoenix (SK,HM), Raiann Rahman (SK), Lina Rebeiz (HM), Kathrine Reynolds (GK-P,HM), Isabel Ruehl (GK), Alexandra Sanyal (GK-P,HM), Alison Saparoff (GK-P), Isaac Sebenius (GK,SK), Andrew Shifren (SK), Libby Smith (SK), Rachel Strodel (2SK,4HM), Chloe Tinagero (GK,SK,HM), Margery Tong (GK-P), Adon Wade-Currie (SK), Lydia Wang (2HM), Derek Wong (SK), Michelle Zhang (2HM). Cambridge Rindge and Latin — Noah Beckert (GK), David Bryant (2HM), Ashley Charlot (2HM), Elizabeth Chavez (HM), Shaniece Cooper (SK), Lincoln Craven-Brightman (SK), Yanthia De Jesus (HM), Gentry Demchak (HM), Christopher Desnoyers (HM), Shubham Dhital (SK), Raiden Duffy (GK), Jonathan Edel-Hänni (SK,HM), Shiann Gardner (SK), Olivia Gardner-Parlow (SK), Melissa Grajeda (GK), Mirella Greenberg (HM), Elijah Gunther (HM), Tristen Howell (HM), Klara Ingersoll (HM), Evan Jaccodine (GK,2SK,HM), Ruby Johnson (GK-P), Keisha Lamarre (HM), Eleanor Lieberman (GK), Samantha Mai (GK), Eleanor McCartney (GK), Kathe McCormick-Evans (HM), Ruth Meadow-MacLeod (SK), AyidaSole Nazaire (HM), Shahar Ovadia (HM), Noa Randall (SK), Jessie Rubin (HM), Eve Schauer (HM), Koby Shafer-Schweig (HM), Stella Sieniewicz (HM), Rickteyzia Simmons (HM), Jeremy Sternbach (SK), Dinah Tsegaye (SK), Clyde Valentin (HM), Renata Watson (AVA,2 GK), Ian Woodhouse (GK,HM), Kevin Xiong (GK-P.GK), Sun-Ui Yum (SK,2HM). International School of Boston — Louis Block (GK-P), Emma Hubert (HM), Audrey Lee (HM), Lennart Nielsen (2HM), Gabriella Palmer (HM), Charlotte Roche (HM), Sophie Roche (SK), Benjamin Sarfati (HM), Eva Senechal (SK), Cecilia Takacs (SK), Zachary Yedidia (HM). Shady Hill School — Jennifer Horsburgh (SK,HM).

Canton

Canton High School — Ethan Childs (SK), Tiana Chu (HM), Shaylyn Connolly (HM), Amberly Diep (HM), Daniel Guan (GK), Christian Hobbs (HM), Joseph Khoury (HM), Felicia Lee (HM), Hailey Lee (HM), Madeline McMahon (GK,HM), Nicole Nachef (HM), Rachel Regan (HM), Daniel Sheehy (GK-P.GK,HM). St. John the Evangelist School — Grace Fox (HM), Mary Geoghegan (HM).

Carlisle

Carlisle School — Sarah Alevy (SK), Katherine Bishop (SK), Claire Brandhorst (SK), Katherine Brown (SK), Namita Chandra (GK), Deedy Chang (GK,SK), Skylar Cutter (HM), Meg Davis (GK), Sarah Fry (SK), Victoria Goodisman (HM), Julia Griswold (HM), Nina He (SK), Wyatt Hickman (SK), Mckenzie Melvin (HM), Matthew Moreau (HM), Lilliana Mottershead (HM), Cam Nayeri (HM), Meghan Parker (HM), Daria Pietropaolo (GK), Benjamin Richardson (GK), Amanda Shorey (HM), James Sibley (GK), Natalie Stein (HM), Mikhail Strelnikov (HM), Sunny Tang (SK), Will Tappen (2SK), Stephanie Wang (SK), Rholee Xu (SK,HM).

Chatham

Chatham High School — Kayla Howe (SK,HM), July Millett (2HM), Mikayla Newby (SK), Sharon Ryder (HM), Sydney Whitcomb (GK,HM).

Chelmsford

Chelmsford High School — Cassandra Cairns (SK), Jennifer Day (HM), Tanya Dimitrov (SK,HM), Alyssa Genereux (HM), Breanna Hadley (HM), Emily Hadley (HM), Abby Hickey (HM), Emma King (GK), Laura Leuper (SK), Irena Manukian (SK), Sabrina Martin (SK), Tia Martineau (SK), Ian McGinty (GK), Emily Moreau (GK-P), Hannah Riffe (2HM), Lydia Sabbatelli (HM), Rachel Shiau (SK,HM), Katherine Su (HM), Emily Tierney (2HM), Amanda Untracht (SK), Tara Wilson (HM). McCarthy Middle School — Eddie Baron (SK), Lilia Deangelis (HM), Daniel Dimitrov (GK), Shailyn Farmer (SK,HM), Cameron Kaminsky (HM), Melinda Yu (HM), Emil Zulawnik (HM). Parker Middle School — Stephanie Gilet (GK), Ketaki Mahurkar (HM), Anna Mullane (HM), Simran Sehgal (HM).

Chelsea

Chelsea High School — Jesselin Romero (SK,HM). Eugene Wright School — Genesis Ramirez (GK).

Chestnut Hill

Beaver Country Day School — George Wright (SK). Brimmer and May School — Jess Alperin (SK), Zia Angell (GK), Sofia Coronado (SK), Andrew Kassis (GK), Nora Kennedy (HM), Xufeng Luan (SK), Olivia Malmstrom (SK), Mathew Mariano (HM), Tayler Stander (SK), Katelyn Szretter (GK).

Cohasset

Cohasset Middle/High School — Caroline Kennedy (HM), Alex Martini (HM), Caitlin Mavilia (GK-P), Hannah Piasecki (HM).

Concord

Concord Academy — Xiomara Contreras (SK), Amber Haraguchi (HM), Armando Herreria (HM). Concord Carlisle High School — Elena Arroyo (GK-P), Julian Baeza Hochmuth (HM), William Boyajian (SK), Emilie Carr (GK-P), Abby Cottrill (HM), Shannon Driscoll (HM), Isabel Feinstein (GK,HM), Aiden Gerstmyer (HM), Philippa Gonatas (GK-P), Alex Goodisman (HM), Zoe Gregoric (GK-P), Ellinor Heywood (SK), Harriet Ketchen (SK), Samantha Kindler (GK), Aidan Linton (2HM), Jessica Lu (HM), Alexandra Mackenzie (GK), Annie Maloney (SK), Sophie Mazur (HM), Elle McNamara (HM), Tucker Nuzum-Clark (SK), Alexa Olson-Howley (HM), Madeleine Pinard (GK), Ethan Pohl (GK), Kendall Ryan (GK), Hannah Ryde (GK-P), Katy Scholten (GK-P), Katrina Stropkay (GK), Lauren Tocci (GK,HM), Camilla Vilain (HM), Faizal Westcott (SK), Jenna Wong (SK), Stevie Yang (HM). Home School — Miranda Cashman (GK-P,3GK,SK). Middlesex School — Suk Young Cho (HM).

Danvers

Danvers High School — Jenny Armenta (HM), Annabelle Krupcheck (HM), Colleen Moroney (GK). Holten Richmond Middle School — Abigail Behen (HM), Kelsey Black (GK), Riley Doyle (HM), Alex Durand (HM), Ashley Fischer (SK), Melissa Freed (GK), Delaney Gagnon (SK), Teagan Gillis (HM), Sadie Hofmeester (SK), Ashley Johnson (GK), Ryan King (HM), Genevieve Paskowski (SK), Crony Patel (SK), Hannah Purcell (HM), Angela Saggese (HM). St. John’s Preparatory School — Benjamin Dinatale (SK), Andrew Glidden (GK), Henry Gustafson (HM), Benjamin Kuter (SK), John Pellegrino (HM), Jacob Swaim (HM), Bailey Trahant (HM), Liam Viles (GK), Thomas Willwerth (SK).

Dartmouth

Dartmouth High School — Savannah Barros (HM), Hallie Cardoza (2HM), Alexandra Chiquito (SK), Hana Chouinard (SK,HM), Katie Cummings (HM), Alexa Ferreira (HM), Julia Francisco-Simoes (GK), Rachael Hodgins (SK,HM), Julie Jerome (HM), Devon Lachapelle (HM), Olivia Martins (SK), Jillian Mercer (HM), Torreya Moniz (HM), Lindsey Perrault (2HM), Courtney-Lynn Presto (HM), Na’na Qi (SK), Colin Queen (HM), Jillian Ratcliffe (GK), Jaimie Rebello (HM), Alyssa Santos (HM), Caterina Santos (HM), Morgan Schofield (GK).

Dedham

Dedham Country Day School — Isabella Collins (GK,HM). Dedham High School — Meiya Bao Berkey (SK), Katie Nolan (SK), Chrisovalantou Topouzakis (HM). Noble and Greenough School — Akshan Dealwis (GK), Irena Maria Maier (GK,3SK,3HM).

Deerfield

Eaglebrook School — Bobby Kwon (GK).

Dover

Dover-Sherborn Reg. High School — Rebecca Andrews (GK,SK,HM), Sarah Clapp (SK), Alli Fam (SK,HM), Julia Pearson (HM).

Dracut

Dracut Senior High School — Tyler Bettencourt (SK,HM).

Dudley

Shepherd Hill Reg. High School — Brittany Applin (HM), Emma Cooke (HM), Ashley Fagan (HM), Claire Frederick (HM), Julianne Holby (GK), Amanda Keovongmanysar (SK,HM), Miranda Melikian (HM).

Duxbury

Duxbury High School — Katherine Allen (SK), Sarah Bates (GK), Jake Foote (SK), Madeline Hofmaier (HM), Kerri Lehmann (HM), Madeline Macaluso (SK), Abigail Meyer (GK), Caroline O’Connor (SK), Sophie Rogerson (GK), Jessica Scott (GK), Abigail Sveden (HM), Christa West (SK). Duxbury Middle School — Theodore Wahle (SK).

EAST Bridgewater

East Bridgewater High School — Kahner Jones (SK), Rachel Watts (HM).

East Sandwich

Sandwich High School — Kyra Crossman (HM), Sasha Rudyakov (2SK).

East Walpole

Bird Middle School — Gregory Bond (2GK), Maggie Lally (SK), Kerri McLean (HM), Julia Scanlon (HM), Isaiah Shephard (HM), Lindsey Sullivan (2HM).

Everett

Everett High School — Kevin Angulo (GK,2SK), Andres Calderon (HM), Zineb Cherif (SK), Anna Fabrizio (HM), Kylie Jepson (HM), Hannah Nowell (HM), Jeremias Perez (SK), Vasana Phomsouvanh (HM), Alex Reppucci (HM), Jose Rozo (SK), Trisha To (GK), Linh Vu (SK), Paul Vu (GK,HM).

Fall River

BMC Durfee High School — Sarah Biltcliffe (HM), Emily Borges (SK), Byron Chandanais (SK), Brittany Demaranville (SK), Caroline Demelo (HM), Jacob Kennedy (HM), Desiree Ledo (SK,HM), Dalton Morrissette (HM), Carina Nunes (GK), Alyssa Perry (HM), Alicia Shepard (HM). Bishop Connolly High School — Yaoyi Fan (GK-P), Qianting Zhang (HM).

Falmouth

Falmouth Academy — Hope Allison (SK), Catherine Aviles (HM), Stephanie Aviles (HM), Abagail Bumpus (HM), Isabel Davern (HM), Tasha Garland (HM), Lauren Hoyerman (GK,SK,HM), Pai-Lin Hunnibell (SK,HM), Aidan Huntington (SK), Noah Lovell (HM), Michael Mangalo (HM), Ethan Mendez (SK), Helena Oldenbourg (GK,HM), Leandra Sethares (HM), Kayla Tashjian (HM). Falmouth High School — Anna Adams (HM), Taylor Baker (HM), Joseph Bergeron (SK,HM), Sara Buscher (SK), Aoife Callinan (SK), Caroline Cobb (SK), Jamie Driscoll (SK), Gregory Dunn (HM), Jack Emberg (HM), Meg Falcone (HM), Christopher Ferraro (SK), Ruth Fuller (SK), Maria Galati (HM), Tommi Gans (GK,SK), Rebecca Hopkins (GK), Yu-Hsiang Huang (GK), Megan Keating (HM), Sam Lavoie (SK,3HM), Anna Lee (GK-P), Nicholas Lineaweaver (HM), Emily Maness (HM), Sarah McBride (HM), Corinne McGillicuddy (HM), Katherine McGrath (HM), Kaitlin McManus (SK), Shauna McManus (GK), Kenna Melkonian (SK), Arlin Moore (HM), Daniel Morrison (GK), Peter Negri (GK-P,HM), Tara Nightingale (HM), Jennifer Olmsted (HM), Jamison Orr (HM), Isabella Phares (GK), Stephen Porritt (HM), Sarah Sherwood (SK), Katharine Solien (SK,HM), Kendall Stouffer (HM), Emily Turner (GK), Rachel Weaver (GK). Lawrence Junior High — Grace Bird (HM), Josephine Brennan (HM), Nell Byrne (GK), Liam Harris (HM), Kalyn Oliveira (SK), Danielle Peterson (HM), Yvonne Vu (HM).

Fiskdale

Tantasqua Reg. Junior High School — Samuel Markey (HM).

Fitchburg

Applewild School — David Janoschek (SK). Fitchburg Arts Academy — Curtis Crocker (HM), Ariana Cruz-Rivera (GK), Emily Dilling (GK), Ava Ford (HM), Yeseidi Gutierrez (SK), Judith Hanson (GK), Charles Jackson (SK), Chris Knox (HM), Sara Love (HM), Catherine Miller (GK), Seamus Sullivan (GK), Nicole Yunes Perez (HM). Fitchburg High School — Angela Altieri (HM), Haylie Hier (HM), Colton Matthews (HM), Cheyenne McGinnis (GK). N .Central Charter Essential School — Murphy Page (SK).

Florence

John F Kennedy Middle School — Mairead Blatner (2GK), Emma Dennis-Knieriem (HM), Ethan Gorman (HM), Luke Haas (GK), Vivian Myron (HM), Lucy Norton (HM).

Foxborough

Foxborough High School — Amber Dauphinee (SK,HM), Danielle DeVellis (GK), Carolyn Dorr (HM), Kira Hallberg (GK-P,SK,2HM), Katelyn Hickey (GK), Cassidy Maziarz (SK), Kelsey McDonald (SK), Allie Peter (HM), Jonah Philibert (2HM), Genevieve Rogan (SK,HM), Megan Sheehan (HM), Megan Sherwood (SK), Molly Slyman (GK), Sarah Spillane (SK), Matt Stamatov (GK), Rachel Williams (SK). Hunakai Studio of Fine Art — Elizabeth Civetti (GK,HM), Kelly Li (SK,HM), Nikita Patel (GK), Donna Robinson (HM), Maya Tajchman (HM).

Framingham

Christa McAuliffe Reg. Charter P.S. — Aira Angelica Erguiza (GK), Ivy Stoner (HM). Framingham High School — Clara Alves (HM), Lauren Backus (SK), Madeleine Barowsky (2GK,2HM), Zachery Bolanes (HM), Rogerio Cupertino (HM), Brendon Curtis (GK,3HM), Andrew Dacosta (GK), Christopher Elliott (HM), Emma Foynes (2HM), Adam Garlicki (HM), Michael Goldberg (HM), Mary Gonzalez (2HM), Faith Hornor (SK), Natapat Jansipsee (HM), Cordelia Jones (GK,SK), Kyra Kabler (HM), Jaclyn Lerner (HM), Jessica Meek (HM), Emely Morillo (HM), Michael Mroz (SK), Anna Parra (HM), Rebecca Patterson (SK,HM), Tristen Perez (HM), Caitlin Riley (HM), Aaron Salomon (HM), Alyssa Seales (SK), Jake Stetson (GK), Caitlin Thomas (HM), Claire Whall (SK,HM), Julia Woodhouse (HM), Naomi Zahler (HM). Home School — Lindsay Reamer (HM). Marian High School — Andressa Andrade (HM), Diana Atoui (HM), Annie Budra (HM), Katerina Kelly (HM), Bo Sung Kim (SK), Morgan MacDougall (HM), Giovanna Miranda (HM), Sara Paredes (HM), Glorimar Rivera (HM), Melanie Rutledge (SK), Aimee Silverman (SK,HM), Tyler Sparling (HM), Jessica Walsh (2SK). Walsh Middle School — Sophie Barowsky (GK), Lauren Casale (SK), Chad Douty (HM), Caroline James (HM), Macy Lipkin (HM), Sabine Tessono (GK).

Franklin

Franklin High School — Bria Adams (HM), Sarah Bavar (SK), Erin Cherry (GK), Marisa Crandall (HM), Christine Delay (SK), Christina Ditmore (SK), Audrey Fricker (GK,HM), Abby Miklas (HM), Margaret O’Neill (HM), Austen Shumway (HM), Madison Wendell (HM), Katy Lynn Wright (HM), Sydney Zuckerman (HM). Horace Mann Middle School — Natalie Bavar (SK), Julia Dickinson (SK), Abigail Gipson (HM), Kristen Hewes (SK), Narise Ramlal (SK), Kendyl Ryan (SK), Grace Sameski (HM). Remington Middle School — Julia Dextradeur (GK).

Georgetown

Georgetown Middle/High School — Alexander Grenier (HM), Gemini Hoffman (HM), Nicholas Mammolette (SK,HM), Tatiana Mammolette (HM), Hannah Olbash (GK), Courtney Tanner (GK,3HM).

Gloucester

Gloucester High School — Alec Anand (HM), Tess Benson (HM), Stefanie Millefoglie (GK), Jessica Palazola (GK), Wilma Silva (GK,HM), Jessalyn Silveira (HM), Julia Verga (HM). Home School — Eliza Sturgeon (SK,HM).

Grafton

Grafton Memorial Senior — Jorge Jimenez (HM), Emily Knowlton (HM).

Great Barrington

Monument Mountain Reg. H.S. — Casey Flach (GK-P,HM), Ali Lee (GK-P), Kelly Potter (HM), Julia St.Clair (GK), Jan Trousilek (HM), Hannah Young (GK-P).

Greenfield

Stoneleigh Burnham School — Friszi Jin (HM), Jingran Luo (HM).

Groton

Groton Dunstable Reg. High School — Danielle Caefer (HM), Meghan Frisard (HM), Elizabeth Garside (HM), Chris Huber (GK), Lauren Johnson (HM), Henry Judge (HM), Ryan Leonard (HM), Rachel Steinfeld (SK), Delaney Tibbetts (HM). Groton School — Yang Hyun Cho (GK), Mitchell Zhang (2HM). Lawrence Academy — Madeleine Kelly (HM), Bentley Meghan (HM), Blake Whitehouse (SK), Rebecca Wnuk (SK,HM).

Hadley

Pioneer Valley Chinese Immersion — Angela Lindop (GK,2HM), Tavi Wolfwood (GK,SK,HM), Elizabeth Zorzi (2SK). The Hartsbrook School — Lila Gaffney (HM), Hero Hendrick-baker (HM), Henry Moskovitz (HM), Dante Radysh Bowman (HM), Nicholas Roblee-Strauss (SK), Sylvana Szuhay (SK).

Hanover

Hanover High School — Melanie Baker (SK), Emily Bartone (HM), Marina Goba (SK,2HM), Haley Kmito (SK), Kayla McGurrin (HM), Micaela Nee (GK), Alexis Nixon (2GK), Natalie Nolan (HM), Erin O’Leary (HM), Shestin Thomson (GK-P,3HM).

Hartford

High School Inc. — Kahari Mickens (GK,HM).

Harvard

Bromfield School — James O’Shea (SK), Jane Sullebarger (GK).

Harwich

Cape Cod Region Vocational Tech — Jonathan Almonte (SK,HM), Nicholas Heaney (SK), Nicholas Janson (HM), Phil Orr (2GK), Lucas Warburton (HM). Harwich High School — Mary Benedetto (HM), Rachel Farraher (HM), Rebecca Godbout (HM), Sam LaBelle (HM), Bri Meehan (HM), Anna Milan (HM), Kimberly Schoener (HM), Catherine Van Buren (SK).

Haverhill

Haverhill High School — Tatiana Benedetti (HM), Meaghan Blanchard (HM), David Brady (HM), Alexandra Costa (HM), William Leon (GK,2HM), Danielle McDonald (SK), Bethany Spreadborough (2HM), Kirsten Stemmler (HM).

Hingham

Hingham High School — Anthony Beal (SK), John Branagan (SK), Benjamin Cvarch (2HM), Abigail Forbes (SK), Kayla Gould (SK), Leanna Healey (HM), James Heissner (SK), Elizabeth Ingoldsby (SK), Meaghann Lahiff (2HM), Heather McAuliffe (HM), Hope McDonald (HM), John McDonald (GK,SK), Gina McLellan (GK), Emma Neat (SK), Ryder Nelson (GK,SK), Nick Nielsen (GK), Connor O’Brien (HM), Matthew Park (GK,HM), Hunter Pattavina (HM), Faith Sudbey (HM), Alessandra Weaver (HM). Notre Dame Academy School — Chloe Blair (HM), Kayla Bray (SK), Kayla Burgess (2SK), Anne Burke (HM), Casey Callahan (2HM), Taryn Carey (HM), Caroline Casey (HM), Hanna Cooper (HM), Haley Gaudreau (HM), Nicole Hayes (GK), Marissa Nader (GK), Kelsea Nagle (HM), Anya Petit (GK-P,2HM), Catherine Pitts (SK), Avery Robertson (2SK), Charlotte Rose (2HM), Erika Schwartz (3HM), Alaina Taylor (GK).

Holden

Mountview Middle School — Krysa Boyce (GK). Wachusett Regional High School — Kohar Avakian (SK), Brian Cusack (HM), Catherine Donsbach (2HM), Colleen Fitzgerald (SK), Amber Garceau (HM), Emily Garcia (GK-P,HM), Shelby Gravel (GK-P), Jenny Hersh (GK-P,SK ), Rose Keeffe (HM), Meghan Malone (HM), Claire Mongeau (GK,SK,HM), Jacob Moynihan (HM), Emily Quinlivan (HM), Matthew Schoffelmeer (GK), Zoey Sloate (HM), Alexis Sturgis (SK), Emily Tivnan (SK), Rachel Utzig (SK), Elena Viapiano (SK), Madeleine Welsch (GK-P,GK,SK,2HM), Emily Williams (2SK), Berkeley Wlodarczak (HM).

Holliston

Holliston High School — Alison Alberta (GK,SK,HM), Kathryn Cousseillant (GK), Katrina Hines (GK-P,GK,SK,HM), Erica Mason (HM), Haley McIsaac (HM), Isabel Rummelhoff (SK), Kyle Slyva (SK).

Hopedale

Hopedale Junior Senior High School — Savannah Szemethy (HM).

Hopkinton

Hopkinton High School — Katey Allen (SK), Sara Allen (HM), Saranga Arora (2HM), Lauren Ballantyne (GK,HM), Mackenzie Britt (HM), Katrina Brusser (GK), Lauren Carnes (HM), Tess Chandler (SK), Max Charteris (GK), Corinne Daley (HM), Jasmin Dieb (HM), Spencer Franklin (HM), Sara Freedman (SK), Cyrus Freshman (GK), Nicholas Gallagher (HM), Helen Gao (GK), Blair Guild (HM), Michelle Heeney (HM), Jessi Hersh (2HM), Kye Hesse (HM), Ashley Kaiser (HM), Jackie Kamins (SK), Catherine Kelley (GK), Lili Kinsella (SK), Benjamin LeCrone (HM), Chase Logan (SK), Rachel McLean (HM), Sean Mitchell (HM), Demi Moed (HM), Maria Moreno (HM), Anna Morningstar (HM), Emily O’Connor (SK), John Oldach (HM), Cassandra Petrovski (SK), Casey Robidoux (SK), Andrew Rogers (GK), Megan Schmit (HM), Brittany Shambo (HM), Paul Shingleton (HM), Alexis Stefano (HM), Hannah Tapley (SK), Christine Tarantino (SK), Erika Thomson (GK), Jillian Tomlinson (HM), Amanda Urlage (SK), Aleck Venegas (GK,SK,HM), Meaghan White (HM), Aileen Whitty (SK), Julie Younis (HM). Hopkinton Middle School — Mia Coutinho (SK), Elise Kiszla (SK), Maximilian Siegfried (HM).

Hudson

Hudson High School — Nicole Beaulieu (2HM), Katie Benson (HM), Jacx Cannistraro (HM), Ryan Chaulk (GK), Adam Chaves (HM), Lorena De Sousa (HM), Colin Deane (GK), Taylor Kentel (HM), Ashlie Landry (GK), Emily Lavoie (HM), Cassia Monteiro (HM), Madison Peck (HM), Michaela Savell (GK-P).

Hull

Hull High School — Christian Fuda (4HM), Allison Tarnovean (HM).

Hyannis

Barnstable High School — Josh Brooks (HM), Caroline Dupuy (GK), Kelly Ferguson (GK-P), Nathan Fitzgerald (HM), Emily Leavitt (HM), Robert Pimenta (HM), Joshua Rivera (HM), Ella Sampou (SK), Nick Thum (SK). Barnstable Middle School — Caroline Brodt (HM), MacKenzie Connor (HM). Pope John Paul II High School — Jessica Dellamorte (HM), Christian Richard (HM). St. Francis Xavier Prep School — Nicholas Glaser (2SK), Will Thomas Landry (HM), Francesca Marini (SK,HM), Grace McInerney (GK,HM), Sadie O’Conor (HM), Dara Qualter (HM), Kylin Willis (HM).

Ipswich

Ipswich High School — Emily Bradley (GK,SK), Gabriel Goldfarb (GK-P), Sarah Nelson (GK,HM), Jessica Putnam (HM), Kody Selvo (HM), Katie Story (GK-P,HM). Ipswich Middle School — John Gardner (GK), Jessica Laddin (SK), Chloe Rogers (HM).

Kingston

Silver Lake Regional High School — Mia Frattasio (HM), Meghan Jones (2SK), Abby Kane (GK), Jesse Napolitano (HM), Laura Peddell (SK,HM). Silver Lake Regional Middle School — Beatriz Whitehill (HM).

Lakeville

Apponequet Regional High School — Melanie Case (HM), Danielle Simpkin (SK).

Lawrence

Central Catholic High School — Mike Bickley (GK), Wen Cai (GK), Cory Camargo (SK), Mikayla Gignanet (HM), Chris Gomez (SK), Peter Graziano (SK), Carina Imbornone (SK), Lauren Krugh (GK-P,SK ), Jenna Palmisano (HM), Drew Shaheen (HM), Tina Thu (GK), David Veilleux (HM). Community Day Charter P.S. — Sean Jiminez (HM), Marques Mendoza (HM), Joannie Molina (SK), Khalyl Negron (GK), Nicole Rivera (2HM), Melanio Vargas (HM). Performing & Fine Arts High School — Jahicol Baralt (SK), Ana Batista (GK,HM), Henry Carpio (GK), Kevin Collado (HM), Cynthia Cruz (HM), Carmen Darrach (SK), Ylen Estevez (SK), Juxely Felix (SK), Perla Genao (GK,HM), Samantha Gethers (GK-P), Gerald Grullon (GK), Fernando Rodriguez (GK), Elissa Salas (GK,SK,2HM), Lisbeth Valdez (HM).

Lexington

Home School — Kimimilasha James (SK). Jonas Clarke Middle School — Leah Choi (SK), Susannah Gaines (HM), Armand Ghayspoor (HM), Eva Kjelsberg (GK), Rachel Song (SK), William Tang (GK), Jessica Wang (HM), Lenny Zhou (HM). Lexington Arts and Craft Society — Joanna Garmon (GK), Michelle Katzelnik (SK), Elana Super (HM). Lexington Christian Academy — Naomi Duttweiler (HM), Kevin Lee (HM), Alec Madaus (SK), Amanda Namchuk (SK), Corrie VanderBrug (SK,HM), Joyce Zhang (HM), Zijing Zhu (HM). Lexington High School — Jessica Altschuler (HM), Timi Bennatan (SK), Holly Carabbio (SK), Anya Carion (GK), Meenakshi Chakraborty (2HM), Taylor Chan (GK), Nicholas Chaput (GK), Cassandra Chua (HM), Joanna Garmon (SK), Caitlin Go (SK), Lydia Gold (SK), Sarah Greeley (SK), Noam Grunfeld (GK), Vincent Jerosch-Herold (SK), Ricardo Job-Reese (SK), Mayukha Karnam (GK), Yoonji Kim (GK,SK), Brianna Lavelle (SK,2HM), Yeji Lee (GK), Zachary Lowry (SK), James Lung (SK), Victor Mccall-Scott (HM), Ahmed Moawad (HM), Sharon Moon (HM), Alexa Pedulla (GK), Christopher Perry (SK), Catherine Qin (SK), Alice Ren (HM), Sonia Rowley (SK), Maxwell Shapiro (SK,HM), Hikami Souma (HM), Elana Super (SK,HM), Jonathan Tidor (GK), Kristin Tissera (GK), Valerie Tomic (GK), Owen Warren (HM), Jimmy Xia (GK-P,SK), Anna Yang (2HM), Colby Yee (2HM), Nancy Zhang (HM), Sarah Zhang (HM), Sheryl Zhang (SK). Lexington Montessori School — William Hodgkinson (2HM), Womsikuk James (GK,2SK), Alexander Lehr (GK,SK), Charlotte Mines (SK,HM), Max Thebaud (HM). William Diamond Middle School — Emily Berman (HM), Austin Fowlkes (HM), Jane Lawrence (GK), Rebekah Song (HM), Catherine Wang (GK), Hannah Wang (HM).

Lincoln

The Carroll School — Grant Buchanan (HM), Michaela Capone (HM), Jennifer Greenhalgh (HM), Nicholas Sobell (HM).

Littleton

Littleton High School — Katie Bradford (SK), Kelly Bradford (HM), Adam Gentile (GK), Jennifer Goldstein (SK), Emily Malone (GK,HM), Caroline McCann (HM), Meghan McCann (SK), Carrie Randall (HM), Jenna Rigon (HM), Melissa Shea (HM), Chloe Shelford (HM), Casey Sherman (HM). Littleton Middle School — Katarina Fiorentino (GK), Nikita James (SK), Rachael Lofria (HM), Kate Palaia (HM), Elizabeth Portante (HM), Abigail Raymond (HM), Farin Taft (HM).

Longmeadow

Longmeadow High School — Natalie Dibona (GK-P), Taylor Gordenstein (GK-P,HM), Kate Heenan (SK), Kathryn Higham (GK-P,GK), Caroline Kusiak (HM), Andreas Mueller (GK-P,HM), Zoe Ochoa (GK-P,SK ), Tiffanie Russo (HM), Kayla Sitler (SK).

Lowell

Lowell High School — Mariah Azarowski (HM), Arthur Baoutis (HM), Brittany Bernardini (GK), Talia Burns (GK), Sokpagna Chuon (2HM), Francesca Cigliano (2HM), Cavonna Coulter (HM), Jenny Dinh (HM), Alisa Do (HM), Austin Harvey (SK,2HM), Bruce Kamara (GK), Alexis Kenney (SK), Sopheaktra Kong (HM), Tinson Lam (SK), Darith Ly (HM), Sivim Ly (HM), Paige MacKinnon (HM), Joseph Mahoney (HM), Tristyn Mitchell (HM), James Morris (HM), Callie O’Neil (HM), Kayla Parent (HM), Nidhiben Patel (HM), Joshua Peters (SK), Chaybunrong Pin (HM), Samantha Saba (HM), Thangthip Tekanil (HM), Tyler Veiga (HM), Kristopher Williams (HM), Vathay Yaing (GK).

Lynn

Lynn Vocational Tech Institute — Dayanne Peralta (HM), Annabell Sok (2SK). St. Pius V School — Kimberly Le (GK), Meghan Turner (HM).

Lynnfield

Lynnfield High School — Simon Gagliardi (GK,HM), Devin Leggett (HM), Jessica Oliveri (2HM), Francesca Pezzulo (HM), Audrey Ruecker (GK,SK,HM), Hannah Travers (SK). Lynnfield Middle School — Iris Zheng (GK,SK,HM).

Malden

Malden High School — Dolkar Dolkar (HM), Kristina Gilbert (HM), Avery Marchant (SK), Nancy Otaluka (3HM), Sudan Zhuang (GK,SK,HM). Mystic Valley Reg. Charter School — Nicholas Antonucci (SK), Anthony Bockley (GK), Siobhan Glynn (HM), Mairin King (SK), Karla Morales (SK), Richie Nguyen (HM), Christopher Patricio (SK), Rico St.Paul (GK).

Manchester

Brookwood School — Caroline Begg (HM), Sophia Carlat (HM), Mattheus Carpenter (GK), Sebastian Carpenter (2GK), Kate Depiero (HM), Olivia Gracey (HM), Iria Gutierrez (HM), Elizabeth Irvin (GK), Sam Lincoln (GK), Tristan Manuel (HM), Annika Sparrell (GK), Kiersten Wood (GK). Landmark School — Nathaniel Dekin (HM). Manchester Essex Reg. High School — Emily Arntsen (GK), Jenny Cochand (SK), Liam Crossen (HM), Willy DeConto (GK-P), Campbell Fackre (HM), Dana Filias (HM), Kelly Finnerty (SK), Sarah Lewiecki (GK,SK,HM), Julie MacLeod (SK), Emily Moore (SK), Julia Paccone (AVA, GK,HM), Jacob Tognazzi (HM), Tiffany Vander Laan (GK-P). Manchester Essex Reg. Middle School — Maya Palmer (HM), Julia Potter (GK), Fritz Spofford (HM).

Mansfield

Mansfield High School — Lauren Baldwin (HM), Kathleen Blundell (HM), Elizabeth Boyer (2SK), Danielle Camillo (GK,2HM), Delaney Jodice (HM), Julia Musto (HM), Jessie Radgowski (HM), Marty Reynolds (GK-P), Maya Tajchman (SK).

Marblehead

Marblehead High School — Rebecca Ardman (GK-P,2HM), Jessica Attridge (SK,HM), Colin Blackmer (HM), Aliza Bogosian (HM), Angel Brito (HM), Olivia Clark (HM), Sarah Cohen (GK-P,GK), Hayley Coleman (HM), Lily Cummings (GK,SK), Joshua Hill (GK), Victoria Kearney (HM), Ian McIver (HM), Madeline McKeever (GK-P), Alexander Ness (GK), Leah Postilnik (SK), Baie Rogers (HM), Nicole Shauffer (HM), Amanda Zarni (SK,2HM).

Marbleheead

Acorn Gallery — Sophie Forman (HM).

Marion

Tabor Academy — Adeline Tse (GK).

Marlborough

Adv. Math and Science Academy C.S. — Alli Caulfield (SK,3HM), Akshayaa Chittibabu (4SK,2HM), Sarah Hulton (HM), Daria Lugina (HM), Ilana Mahler (HM), Eliza Mendoza (HM), Natalie Reed (SK), Alexandra Ryan (SK), Shebati Sengupta (2SK), Aryan Singh (GK), Jyotika Vallurupalli (HM), Emily Wadas (HM), Sarah Wesinger (HM), Joel Wilner (SK,2HM). Adv. Math and Science Academy C.S. — John Hulton (HM), Max Lively (SK), Emily Sheffield (HM). Assabet Valley Vocational High School — Lucille Palmer (2HM). Marlborough High School — Laura Bailey (GK-P,HM), Alyssa Chamberlain (SK), Aine Colpitts (SK), Kelsey Hanahan (SK), Alexis Hettinger (GK,SK), Rachel Mager (GK-P,SK,2HM), Laura Syers (HM), Christian Thomas (HM).

Marshfield

Marshfield High School — Lindsey Armstrong (GK), Valerie Barrientos (HM), Alexandra Brown (GK,HM), Lily Celino (GK), Caroline Connolly (HM), Chloe Crockett (SK), Courtney Cullen (HM), Kellie Dean (HM), Lianne Doyle (SK), Olivia Hourihan (SK), Leah Kolvatz (2HM), Tara Pearce (HM), Brianna Thomas (GK).

Mattapoisett

Old Rochester Regional High School — Andrew Cardwell (HM), Kylie Faison (GK), Brittany Hotte (HM), Madeline Meyer (HM), Marisa Paknis (GK), Nancy Pope (SK), Jacob Rioux (SK,HM).

Medfield

Home School — Morgan LaPlante (SK). Medfield Senior High School — Tori Bodozian (GK-P), Mimi Borkan (HM), Madeline Bowen (GK,HM), Patrick Buscone (HM), Caroline Diana (HM), Shelby Doolity (GK), Emily Evans (SK), Olivia Foster (GK-P), Colleen Gair (SK), Olivia Gotham (HM), Jisoo Han (SK), Charlie Horan (SK,HM), Emma Kanter (2HM), Dennis Krawec (GK,HM), Skylar Laakso (HM), Julia Luft (SK), Alyssa Schulman (SK), Nicole Sly (GK), Amelia Tarallo (GK-P), Dannielle Vaclavik (GK), Amelia White (SK,HM). Thomas Blake Middle School — Jasmin Chan (HM), Sadie Durham (HM), Jenevieve Erickson (HM), Emily O’Grady (GK).

Medford

Medford High School — Safinsandre Antoine (HM), Nicole Avella (HM), Kylie Baker (GK-P,SK), Lian Blake (SK), August Bowder-Newton (HM), Abigail Candee (HM), Ariana Chiarenza (GK), Marissa Coit (GK), James Conlon (HM), Kali Crosby (GK), Victoria Diprizio (HM), Jennifer Frederick (SK), Kayla Greeley (GK-P,SK,HM), Hannah Gultom (SK), Jordan Harris (2GK), Elijah Kissman (SK), Sophia MacKay (HM), Jeremy Martins (GK), Bianca Mase (HM), Kristen McCarthy (SK), Samuel Prince (HM), Audrey Ring (SK), Briana Struppa (GK), Zofia Tamburini (HM), Callaghan Todhunter (GK), Emma Whisler (HM).

Medway

Medway High School — Samantha Griglack (HM).

Melrose

Melrose High School — Risa Baba (HM), Krysta Bertoli (HM), Liana Garrett (GK,SK), Claire Haldeman (HM), Katherine Ilia (SK), Emily Keane (HM), Becca Kranz (GK), Chloe Meck (3HM), Nathaniel Serisky (HM), Olivia Terranova (SK), Cynthia Tran (HM). Melrose Middle School — Emily DiPietro (HM), Gerard Frasca (GK).

Methuen

Methuen High School — Sarah Calautti (HM), Alan Diaz (SK), Katie Gagnon (HM), Nathan Gitschier (2GK), Jonathan Henriquez (SK,HM), Teko Koga (HM), Liam McDonnell (HM), Leticia Omezi (HM), Andris Saldivar (HM), Yessica Taveras (SK).

Middleborough

John T. Nichols Middle School — Jonathan McLaughlin (GK), Alina Parker (GK), Abigail Wadsworth (HM). Middleborough High School — Michaela Mann (GK), Sarah Newton (HM).

Milford

Milford High School — Raven Clarico (HM), Llesenia Collazo-Chamorro (HM), Allison Jekonoski (HM), Laura Kacir (HM), Veronica Lynch (SK), Mary Sgammato (HM), Adeline Thibeault (GK), Julia Touhey (HM), Jordan Zona (HM). Milford Middle East — Kelsey Anderson (HM), Colton Luke (GK).

Millbury

Assumption School — Isabella Daher (HM), Jared Magsino (SK), Emily Narel (HM), Kathryn Rosum (GK), Sarah Vanasse (HM).

Milton

Charles S Pierce Middle School — Carmen Cushing (HM), James Eder (HM), Griffin McLaughlin (HM), Jillian Radley (HM). Delphi Academy — Halima Blackman (HM), Michaela Matthews (HM), Aaron Petion (HM). Fontbonne Academy — Anne Callahan (HM), Jana Griffis (GK), Kimberly Huntress (HM), Morgan McKenna (HM), Katie Sorgman (GK), Tianna Szeto (HM), Cindy Truong (SK,HM), Yuze Wu (SK). Milton Academy — Nicole Acheampong (GK-P,2SK), Rachael Allen (SK), Emeline Atwood (2GK), Olivia Atwood (GK), Daniel Berman (HM), Shaheen Bharwani (2SK), Jessica Blau (GK-P,GK,SK,HM), Kate Bodner (SK), Isabel Tze Chen Chun (GK,SK,HM), Cody Cortes (GK,SK), Jonathan Esty (GK-P,GK), Kirby Feagan (GK-P), Yiqin Fu (3HM), Stephanie Gavell (GK), Alexandra Golden (HM), Shira Golub (SK,HM), Jacob Greenberg (HM), Sarah Hombach (GK-P,GK), Eleanor Kohli (SK,HM), Catherine Kulke (SK,HM), Zoe Kurtz (SK), Rex Li (HM), Ruting Li (SK), Jaspar Liang (GK,SK,2HM), Erica Mathews (SK), Alexandrea Meyer (HM), Margaret Miller-Bartley (SK), Morgan O’Connell (GK), Osaremen Okolo (GK-P,GK,2SK), Victoria Wee (HM), Victoria White (2GK,SK). Milton High School — Kati Bohmbach (HM), Julia Clark (SK,HM), Cara Genduso (SK,HM), Casey Glynn (HM), Julia Keohane (HM), Joshua Kery (HM), Madeleine Lachevre (SK), Amanda Liberty (GK-P,SK), Johance Liverpool (SK), Dilanna Morrison (GK-P,HM), Hannah Musgrove (HM), Daniel Nabi (GK-P,GK), Charlotte O’Neill (GK-P,GK), Olivia Phelan (HM).

Mount Hermon

Northfield Mount Hermon School — Wooyong Park (3HM).

N. Attleborough

North Attleborough Middle School — Michaela Aptt (SK), Elizabeth Blake (HM), Nicole Flynn (HM), Kaitlin Krue (SK), Casey Magas (HM), Kiera Morris (HM), Devon Mortimore (SK).

N. Dartmouth

Bishop Stang High School — Jenna Costanzo (GK), Sydney Dacosta (HM), Molly Harrington (GK), Kelsey Pacheco (SK). Dartmouth Middle School — Lily Pontes (GK,SK).

Natick

Natick High School — Daniel Kincaid (GK,SK), Victoria Zuelke (HM). Walnut Hill School — Allison Avila-Olivares (3HM), Fiora Elbers-Tibbitts (HM), Sofia Haines (SK), Emily Kessler (GK,HM), Jihyo Kim (HM), Adea Lennox (2SK), Alexandra Lewis (HM), Chungha Lim (AVA, GK,SK,HM), Courtney McCain (GK-P), William McGovern (HM), Shelly Pires (GK-P). Wilson Middle School — Emma Foley (SK,HM).

Needham

Art in Needham — Michaela Capone (SK,HM), Emily Donovan (HM), Monika Hedman (HM), Melanie Jermanok (HM), Julia Levine (SK). Home School — Beatrice O’Connell (GK). Needham High School — Sarah Armstrong (SK), Noah Baker (2GK-P,GK), Nina Baron (SK), Ali Bartlett (GK), Ali Campbell (2GK-P), Karissa Chao (GK), Haley Clark (SK), Zilin Cui (GK,SK), Emilie Eliopoulos (SK), Paul Franceschi (SK), Ben Grebber (SK), Rachel Hantman (GK-P,2GK), Hans Heisler (SK), Mizuki Hirayama (HM), Samantha Hobbs (HM), Lily Kip (GK), Miranda Knox (GK), Demetra Maheras (HM), Eden Marcus (HM), Noah Mertz (GK-P), Georgia Meyer (HM), Daniel Moder (SK), Bella Nikom (GK-P,HM), Maggie Olsen (HM), Emily Pasternack (GK), Lydia Phung (HM), Shayna Reed (GK), Marc Rejndrup (GK), Jaclyn Rothenberg (GK), Trevor Schofield (HM), Rebecca Shamritsky (GK-P,GK,SK), Abigail Shneyder (GK), Cara Starnbach (HM), Jacqueline Stockman (HM), Rebecca Stormberg (GK-P), Julia Tyler (SK), Jessica Ulman (GK), Allison Vega (GK-P), Noah Zucker (2GK). Pollard Middle School — Stephen Bernard (SK), Dilan Bharadwa (SK), Laura Braverman (2SK), Sonja Francis (HM), Sonja Francis (HM), Abby Keeler (HM), Tejas Kelkar (HM), William Kleinschmidt (HM), Anton Kobrin (SK), Khine Kyaw (GK), Michael McShane (GK), Audrey O’Neil (SK), Julia Owen (HM), Connor Reidy (HM), Allesandra Tallarico (HM).

Newburyport

Newburyport High School — Taylor Abatiell (HM), Victoria Allman (HM), Melissa Bourne (HM), Jillian Conway (GK), Arianna Fiorenza (HM), Jacob Fisher (HM), Olivia Jackson (HM), Lizzy Keery (HM), James Kipp (SK), Max Lacey (HM), Clarissa Locke (GK), Micaela McCarthy (GK), Olivia Reap (HM), Diana Russo (GK,HM), Olivia Shea (HM), Becca Speak (HM), Jenna Whelan (GK).

Newton

Charles E Brown Middle School — Doina Iliescu (SK), Amber Lee (HM), Bhavik Nagda (HM), Seneca Niehaus (HM), Avery Welbourn (HM). F A Day Middle School — Christina Cong (SK), Megan Fieleke (SK), Sam Lam (HM), Erin Supko (HM). Home School — Jessie Alperin (HM), Yeongseo Bak (GK), Seungmin Lee (HM), Victoria Ruvkun (HM). Mount Alvernia High School — Helen Smith (HM), Brianna Sullivan (HM). Newton Country Day School — Kelley Conley (HM), Elizabeth Erler (HM), Natalie Henderson (HM), Sarah Hodgson (HM), Alessia Hughes (HM), Caroline Hurley (HM), Mary Ings (HM), Emily Ix (HM), Caroline Kuppens (HM), Anne Lee (HM), Emily Martland (HM), Emma Montgomery (HM), Isabelle Neckermann (HM), Cecily Power (HM), Patrice Power (HM), Sophia Ryan (SK). Newton North High School — Margret Amatucci (SK), Charles Attisano (HM), Sierra Beatrice (SK), Meghan Bellerose (HM), Julia Berstein (SK), Natalie Burr (HM), Audrey Derobert (GK), Xiang Ding (GK), Elizabeth Fan (SK), Malini Gandhi (3SK,HM), Amelia Goldstein (HM), Mackey Howe (SK), Cheyanne Jackson (SK), Sophie Kaplan (2SK), Kimberley Law (SK), Bethany Lehman (SK), Ismene Markogiannakis (HM), Elizabeth McCarty (SK), Lee Moriarty (GK,HM), Julia Saukkonen (SK), Daniel Seaward (GK-P,SK), Ellen Seaward (SK), Sophie Sokolov (GK,SK), Kaylee Spitaels (2HM), Amalia Sweet (GK), Zoe Triantafilles (HM), Catherine Xie (SK). Newton South High School — Shira Abramovich (HM), Jasper Barbash-Taylor (GK-P,SK,HM), Sophia Canning (GK), Esther Chang (HM), Inyong Chung (HM), Alexander Cohen (SK), Benjamin Eisenberg (GK), Gianna Fernandes (GK,HM), Nadine Geller (HM), Ellie Goldsmith (GK-P,GK), David Gorelik (SK), Olivia Hamilton (GK), Eric Lin (HM), Henry Nelson (GK-P), Victor Qin (2GK-P,SK), Calvin Rose (SK), Jacob Rozowsky (HM), Francesca Sands (GK-P,GK), Sonam Shankar (GK,SK), Xin Shu (SK), Oleksiy Skrynnyk (GK,SK,HM), Jonathan Stricker (GK-P), Jeremy Su (SK), Yulia Suvorova (HM), Yoelena Tkebuchava (SK), Nicole Varpahovsky (GK), Sophia Veksler (SK), Nicole Vertescher (GK-P), Kylie Walters (SK), Louisa Warnke (SK), Maggie Whalen (GK), Yaara Yacoby (GK), Amanda Yong (GK). Oak Hill Middle School — Salome Tkebuchava (GK), Isabella Xie (SK,2HM).

North Andover

Brooks School — Delaney Blatchly (SK), Morgan Dunn (HM), Lidiana Lantigua (HM). North Andover High School — Soham Kudtarkar (2HM).

North Dighton

Dighton-Rehoboth Reg. High School — Amber Blanchette (SK,HM), Emily Cerce (SK), Greg Fine (HM), Kayla Fisk (2HM), Erin Ford (HM), Gabrielle Jones (SK), Clarice Lemay (GK), Rachel LoBalbo (HM), Benjamin Masse (HM), Christa Mello (GK), Olivia Noble (HM), Molly Reddington (HM), Marissa Robinson (GK,HM), Caroline Simmons (SK), Taylor Stebbings (HM), Sophia Szydlowski (GK).

North Eastham

Nauset Regional High School — Sophie Bergquist (HM), Victoria Bunzick (SK), Alexander Calderwood (SK), Meg Carr (GK), Aria Conte (GK), Jetta Cook (HM), William Currier (SK), Trevor Deegan (2HM), Ellie Garside (GK-P), Kenneth Granlund (HM), Katie Hannon (SK), Mae Maclellan (HM), Charlotte Miller (SK), Walter Rowell (2GK), Abby Slezak (3HM), Rachel Smith (GK), Remy Tivnan (HM), Silas Watkins (SK,HM).

North Easton

Easton Middle School — Samantha Fundinger (HM). Oliver Ames High School — Arianne Barrett (GK), Bradley Costa (SK), Alycia Foley (HM), Kaitlyn Gurman (GK), Jessica Kandar (GK), Jaclyn Lacorazza (GK), Brianne Linden (SK), Maureen Meyer (HM), Olivia Mileika (GK), Valerie Nunziato (GK), Taylor Robohm (HM), Kayla Vargas (SK).

Northampton

Northampton High School — Joshua Dietz (3HM), Lila Hartwell (GK-P), Elias Miller (GK), Sarah Moss-Horwitz (GK-P), Margaux Paine (GK-P), Johanna Renard (SK), Joan Sullivan (GK-P,SK).

Northborough

Algonquin Regional High School — David Azzariti (GK,HM), Aly Church (GK,HM), Brady Dyer (HM), Rosalie Elliott (HM), Tori Finn (2SK), Samantha Fratoni (SK), Erik Fuller (SK,HM), James Hawn (SK), Kaitlyn Labich (SK,HM), Marlena Murphy (2GK), Samantha Panzera (HM), Jessica Sheldon (GK), Abbey Toomey-Fisk (SK).

br

Norton

Norton High School — Allison Alioto (GK), Rebekah Sargent (HM).

Norwell

Norwell High School — Emily Argiro (HM), Anna Barger (2HM), Deirdre Black (HM), Emma Butterfield (HM), Conor Davies (GK-P,HM), Steffi Karayaneva (HM), Emily Milliken (HM), Garrett Pickard (SK,HM), Skye Prentice (HM), Madison Shea (HM), Gordon Willis (HM). South Shore Charter Public School — Emma Burns (HM), Zoe Childs (HM), Kenny Dera (HM), Ana Estabrooks (HM), Ellis Gilbert (HM), Jessica Hoffman (HM), Natalie Mallon (HM), Adam Thermitus (HM), Noemie Trocher (HM), Kaylee Urquiza-Anagnos (HM), Maddie White (HM).

Norwood

Dr. Philip O. Coakley Middle School — Kirill Didychouk (HM), Maggie Kelly (HM), Luke Mason (HM), Alyssa Naumann (HM). Norwood High School — Karla Baquerizo (HM), Jeanette Belle-Isle (SK), Patrick Gallagher (HM), Chelsey Gundlach (2HM), Maria Katinas (HM), Samantha Kelley (SK), William Luciano-Kelley (SK), Colin O’Malley (HM), Amber Pelletier (HM), Chantel Petrie Smith (HM), Jovanny Ruiz (GK), Michael Scavotto (GK), Thankgod Ugochukwu (HM), Isaac Wood (GK-P,2GK,HM). Private Art Tutoring — Deukyoung Jeong (HM), Daniel Lee (HM). St. Catherine of Siena Elem. School — Christina Germino (HM), Emily Rooney (HM).

Oak Bluffs

Marthas Vineyard Reg. High School — Olivia Becchio (GK), Charlotte Benjamin (GK), Tallula Brodsky (GK), Jessica Campbell (HM), Emily Cimeno (GK), Job Deforest (HM), Forrest D’Olympia (SK,2HM), Lauren Dostal (GK), Peter Engley (HM), Jack Fielding (HM), Amy Fligor (2HM), Carl Goselin (HM), Alice Greene (HM), Sarah Gruner (2GK-P), Annabelle Hackney (HM), Charlotte Hall (GK), Stephanie Harris (HM), Kyle Joba-Woodruff (HM), Julian Kelly (SK), Micheli Lynn (GK), Ella Mahoney (GK), Isaiah Rain Maynard (SK), Gordon Moore (2SK,HM), Hannah Moore (GK-P,HM), Saren Quinn (GK,HM), Gabrielle Silva (HM), Isabel Smith (SK), Aaron Teves (GK), Sara Thompson (SK,HM), Samantha Valley (SK), Jack Yuen (SK,HM).

Orleans

Cape Cod Lighthouse Charter School — Gina Vicente (HM). Nauset Regional Middle School — Kyle Gilmore (HM).

Osterville

Cape Cod Academy — Sarah Blair (HM), Yuxing Chen (SK), Tatiana Chiu (HM), Tommy Evanko (SK), Sage Ingram (GK), Jackson Srockdale (HM).

Oxford

Oxford High School — Nicole Dupuis (HM), Jennifer Gum (HM), Ashley Martinelli (SK), Jonathan Maynard (SK), Manuela Moutafian (HM).

Palmer

Palmer High School — Teresa Huynh (HM).

Peabody

Bishop Fenwick High School — Marlena DiMattia (GK,HM), Samantha Keiran (2HM), Cristina Maraccino (HM), Zachary Mutti (HM), Mason Nalipinski (HM), Stephanie Peter (GK), Haley Phelan (2GK-P,GK,HM), Kaleigh Price (GK-P,GK), Jacqueline Silva (2GK-P,GK,SK,HM), Hannah Smith (GK), Emma Symonds (HM). Covenant Christian Academy — Heather Crespo (HM), Moises Funes (HM), Michael Gergely (GK), Lauren Grifoni (SK), Hannah Miles (2SK), Ava Screnci (HM). Peabody Veterans Mem. High School — Brielle Almeida (HM), Sabrina D’Angelo (HM), Julia Henry (GK,SK,HM), Darlina Kim (HM), Megan Kudzma (SK,2HM), Rebecca Reynolds (HM), Jose Tejada (GK), Tiffany Walker (HM).

Pembroke

Pembroke High School — Danielle Dupuis (HM), Olivia Fox (HM), Karina Lagstrom (HM), Samantha Lyons (SK).

Pittsfield

Miss Hall’s School — Ivy Ciaburri (GK), Sarah Dunton (GK), Ky Hong Le (SK), Annie Li (HM), Christine So (SK), Ashley Todd (SK), Anh Truong (HM), Jin Wu (HM). St. Mark School — Marianne Petograsso (HM).

Plymouth

Plymouth North High School — Trudy Bryant (GK,SK), Stayshia Cody (HM), Kathryn Cohoon (HM), Nicole Day (HM), Abigail Johnson (HM), Jordan Kaiser (HM), Eric Mearls (HM), Leslie Morón (GK), Billy Sears (GK,SK), Kelsi Spencer (SK), Elizabeth Tosi (SK), Samantha White (SK), Emily Whynott (SK). Plymouth South High School — Emily Belcher (GK), Brandon Burgess (HM), Aidan Callahan (HM), Arianna Griffin (HM), Connor Hanson (GK), Caitlin Hynes (HM), Doug Kaake (HM), Meghan Lambert (HM), Danielle Landquist (2HM), Amanda Pang (HM), Maureen Riordan (SK), Alaina Tolland (HM), Kelli Wagner (SK), Jessica Whiting (SK), Ashley Williams (GK). Rising Tide Charter Public School — Sofie Koonce (SK), Sydney Phaneuf (HM), Catherine Smith (HM).

Prides Crossing

Landmark School — Jarred Barzey (2HM), Ben Battista (HM), Phoebe Britton (2GK,SK), Kelly Cheney (GK), Harriet Cheshire (GK,SK), Lauren Clayton (SK), Lucy Crosby (SK), Sam Cusson (GK), Katie Dirico (GK), Meghan Doolan (SK), Nate Douglass (SK), Kyle Dzugas-smith (SK), Tyler Eramo (HM), Brian Friedberg (SK), Jocelyn Fumo (SK), Sam Guttentag (SK), Oliver Hatch (SK,HM), Summer Kelley (HM), Abby Kennelly (HM), Corey Kramer (GK), Charlie Krampf (SK), Natalie Lawrence (HM), Natalie Mack (GK), Emilee Miller (HM), Chloe Mills (GK,SK), Dan Morse (HM), Lilly Nathan (2HM), Kelli O’Brien (GK), Tyler Palm (SK), Tyler Rice (SK), Stephanie Scanlon (GK,SK,HM), Dylan Shrier (GK), Libby Soehl (GK), Erin Spinella (HM), Motoria Usovicz (HM), Zachary Webster (2HM), Brooke Williams (SK), Isabel Winston (GK-P,HM), Olivia Wise (GK-P,GK,SK,HM).

Quincy

The Woodward School — Katherine Dunn (HM), Janet Kaumeheiwa (HM), Katherine Tran (HM).

Reading

Arthur W Coolidge Middle School — Matthew Baynes (HM), Caroline Coumounduros (SK), Catherine Grayson (SK), Colson Kuliopulos (GK), Emma Walker (GK). Austin Preparatory School — Corey Bedrosian (HM). Reading Memorial High School — Charlie Burns (HM), Jimmy Cesario (HM), Greg Connery (GK), David Dirocco (SK), Madison Dukas (SK), Matthew Granetz (SK), Matthew Maffa (HM), Caitlin Mahoney (HM), Sarah McDonagh (HM), Matthew Novello (GK), Eric O’Brien (HM), Min Son (GK), Grace Stroman (2HM), Anna Teixeira (GK,SK), Kaila Tzianabos (HM), Becky Wandel (HM), Laura White (HM). Walter S Parker Middle School — Jessica Squires (SK).

Revere

Immaculate Conception — Alejandro Castrillon (HM), Bianca Colella (HM). Revere High School — Jaileen Andino (HM), Zenaida Cabrera (SK), Christpher Calderon (SK), Maria Camila Gallego (2SK), Gabrielle Gibson (HM), Benjamin Graciani (HM), Joseph Gullion (SK), Carolina Herrera (SK), Chris Hinojosa (SK), Ermina Muslija (SK), Nicholas Whitten (SK). Susan B. Anthony Middle School — Aysha Hoang (SK).

Rockland

Rockland High School — Sydney Bissonnette (HM), Caitlyn Bohld (HM). Rockland Senior High School — Joseph Marchetti (SK), Bridget Martin (SK), Georgia Panagiotidis (GK).

Salem

Salem High School — Alyssa Clement (SK), Jonathan Connelly (HM), Yaritza Delgado (HM), Joemilynne Dimayuga (HM), Evan Duy Le (HM), Brianna Mangiacotti (SK,HM), Jacqueline Muise (SK), Stephanie Winiarz (HM).

Saugus

Saugus High School — Nick Defilippis (HM), Ashley Viveiros (HM).

Scituate

Gates Intermediate School — Marisa Flaherty (HM), Julian Sanders (HM), Kira Schlosser (HM), Marley Schwarz (HM), Griffin Seidel (HM), Gabrielle Tibbetts (HM). Scituate High School — Jenna Baker (GK), Ava Capodanno (HM), Andrew DelGrosso (GK), Mark DelGrosso (HM), Matt DelGrosso (HM), Bryanna Drew (HM), Shannon Dunn (HM), Delaney Ferry (HM), Tess Fitzgerald (HM), Julia Francese (HM), Maria Garman (SK), Abby Granigan (SK), Meagan Hodges (HM), Anna Maguire (HM), Cara McConaughey (SK), Molly McCormack (HM), Jonathan Ricci (GK), Sean Rielly (SK), Marisa White (GK,HM).

Sharon

Art Studio 58 — Alison Kan (HM), Radha Rao (HM), Shaya Sosis (GK). Home School — Audrey Larson (HM). Sharon High School — Christopher Allan (HM), Grant Barron (HM), Thomas Connolly (SK), Morgan Cremer (HM), Jack Crosby (GK), Liza Dennis (HM), Sophie Gong (HM), Seth Judson (GK), Paulina Kosmadakis (SK), Alyssa Kubiak (HM), Benjy Mello-Klein (HM), Olivia Neumann (GK), Megan O’Shea (HM), Alison Ruttenberg (SK), Ilana Sawyer (GK-P,2GK,SK,

2HM), Rachel Schmieder-Gropen (2SK, HM), Spencer Seligman (GK), Madhura Shah (HM), Benjamin Stoller (HM), William Sweet (GK), Irene Tang (HM). The Binah School — Chava Sosis (HM).

Sheffield

Berkshire School — Mohibullah Amin (GK), Allie Brazo (HM), Julian Butler (HM), Samuel Cabot (2GK-P,GK,HM), Anna Driscoll (HM), Hayden Graham (HM), Peter Hoover (SK), Ju Young Lee (GK,HM), Wesley Lickus (GK-P,2GK), Tianyi Liu (GK,SK), Olivia Mason (GK-P,GK), Samuel Merritt (SK,HM), Amelia Patsalos-Fox (SK), Julia Reger (HM), Noah Sinkoff (GK-P,GK,SK,HM), Rhiannon Vanderbeek (GK-P), Hattie Waldron (GK), Sissi Wang (GK,HM), Kevin Xu (GK).

Shrewsbury

Shrewsbury Senior High School — Jeffrey Badstubner (HM), Micaela Beando (HM), Madison Busick (SK), Alexandra Chan (SK), Amelia Clermont (HM), Caitlin Dewolfe (HM), Danielle DiNoia (HM), Cara Freedman (HM), Hayley Greenough (SK), Hannah Hopkins (SK,HM), Megan Kelly (SK), Caraline Konz (HM), Kaitlyn Lijoi (HM), Catherine Linh (HM), Hannah Masek (2HM), Catlain McCarthy (HM), Chloe McCollum (SK), Katty Nguyen (HM), Sarah Plante (HM), Nicole Quinn (SK), Sarah Russell (GK-P,SK), Juliana Sontgerath (HM), Evan Stambler (2HM), Maggie Terlizzi (HM), Filia Van Dessel (GK-P,SK), Emma Winslow (HM), Hilary Wong (GK).

Somerset

Somerset High School — Julia Le (SK), Hannah Lima (2HM), Kelsey McGinnis (GK), Brianna Santo (GK). Somerset Middle School — Aliscia Carvalho (SK), Savannah Neilan (SK).

Somerville

Argenziano School at Lincoln Park — Rebecca Bartolomeu (HM), Gurleen Hayer (HM). Arthur D Healey School — Anthony Araujo-Amaral (SK). East Somerville Community School — Samira Teixeira (GK), Samira Teixeira (GK). John F Kennedy School — Angelica Andrade (HM), Miguel Colon Landron (SK), Sumandeep Kaur (HM), Casey Revilla (HM). Somerville High School — Michael Andrick (SK), Bejana Belizaire (SK), Rachael Berry (SK,HM), Cheyenne Conway (SK), Carlos Ferreira (SK), Victor Fontes (HM), Maxwell Freitas (SK), Rodrigo Gutierrez (HM), Alba Haxhimali (SK), Christina Joo (SK), Emily Mei (SK), Aliana Oppedisano (GK), Francesca Zimmerman (SK). West Somerville Neighborhood — Samantha Fourtounis (HM).

South Easton

Southeastern Regional Vocational Tech — Kaitlyn Guerriero (GK), Christina Vivada (GK-P,GK).

South Grafton

Soho Art — Jhi seung Hahn (SK,HM), Danielle Oh (SK,HM), Yoon Soo Shin (GK,SK).

South Hadley

South Hadley High School — Kelsie Bacon (HM), Gabrielle Bouyea (HM), Cole Pettengill (SK), Julie Vazquez (HM), Hope Werenski (HM).

South Hamilton

Hamilton-Wenham Reg. High School — Victoria Arakelian (HM), Fiona Collins (HM), Audrey DeLorenzo (HM), Caroline Fallon (GK), Justin Finkenaur (GK), Patrick Fontaine (GK), Chloe Leigh (GK-P,GK), Caroline Mastrianni (GK), Anthony Pham (SK,HM), Madison Poore (GK), Colby Poulin (HM), Anna Rourke (HM), Lily Shiland (2HM), Anna Viccica (HM). Pingree School — DaYoung Hong (GK-P,SK,HM), Charlotte Reynders (GK,HM).

Springfield

John J Duggan Middle School — Kiara Mickens (HM), Taylor Mickens (HM). Springfield Central High School — Phung Bui (GK), Traveis Dykes (HM), Jean La (HM), Octavia McAllister (HM), Kathiria Otriz (HM), Rachel Poirier (HM), Kamari Robinson (HM), Holly Stronczek (HM).

Stoneham

Stoneham High School — Anthony Di Virgilio (SK), Emily Edwards (GK), Sarah Mendonca (HM), Jaime O’Loughlin (HM). Stoneham Middle School — Erin Cleary (HM).

Stoughton

Stoughton High School — Ashley Andrade (GK-P), Sam Butera (SK), Samantha Delosh (GK,SK,2HM), Alec DeNapoli (SK), Arman Leal (HM), Maria Lourie (SK), Emma Sinkus (HM), Amanda Zacks (SK).

Sudbury

Ephraim Curtis Middle School — Jake Frissora (HM), Rohini Guin (GK,HM), Emma Hauck (HM), Maddison Manente (GK,SK,HM), Jess Orofino (HM), Brandon Waddill (GK). Lincoln-Sudbury Reg. High School — Margherita Bassi (2SK), Sarah Bodley (HM), Amelia Brown (SK), Aaron Bulens (HM), Gabriela Camerotto (SK), Elena Ciaramella (SK), Dory Lustig (GK), Haley Lynch (HM), Angela Malone (HM), Helen Montie (HM), Katie Quirk (HM), Dawson Rutter (SK), Erica Skye Schaaf (HM), Sam Shealy (2SK,HM), Kate Troiano (HM), Kerry Tyrrell (SK), Rebecca Lynn Walls (HM), Kimberly Yang (SK).

Swampscott

Swampscott High School — Elizabeth Webber (HM), Daniel Woolhiser (SK,HM).

Swansea

Joseph Case High School — Elissa Borden (HM), Hayley Galib (SK), Carolyn Teves (GK). Joseph Case Junior High School — Emma Teves (HM).

Taunton

Coyle & Cassidy High School — Jaquelin Donohue (SK), Mercedes Lamb (GK,HM), Lauren Rose (GK). Joseph H Martin School — Olivia Collins (HM). Taunton High School — William Alicea (HM), Mackenzie Benjamin (HM), Yanitza Carmona (HM), Kianna Chaves (SK), Nicholas Collazo (HM), Christopher Czepiel (HM), Aubrey Daugherty-Costa (HM), Giovanna Diminico (HM), Kaileigh Gagnon (GK), Richard Gardner (HM), Meaghan Gaudette (HM), Marc Gleason (HM), Laura Kenney (2SK), Joseph Langlois (GK), Rosemary Laranjo (GK), Nicolette Leach (HM), Jake Lima (SK), Matthew McDonald (HM), Erick Melanson (SK,HM), Nick Mello (GK), Theresa Nowacki (SK), Jose Paiva (SK), Samantha Phillips (SK), Erin Pigney (HM), Lily Price (HM), Kristi Prunier (GK), Michael Shaheen (GK), Harriet Smith (HM), Michelle Tappan (GK), Annie Tate (HM).

Tewksbury

Tewksbury Memorial High School — Jaimie Cunha (HM), Linda Ferreira (HM), Kayla Flynn (HM), Alexsandra Lepore (HM).

Topfield

The Art Room — Carolyn Fisk (SK,HM), Eunji Kim (HM), Sarah Martin (GK), Anthony Hyungin Ra (HM), Juliette Rehak (HM), Paige Ryan (SK).

Topsfield

Masconomet Regional High School — Audrey Allen (GK,2SK), Laura Bailey (SK), Dana Balek (GK), Lily Bettencourt (SK), Lucia Bisalti (GK-P), Lonelee Brogna (GK), Louis Brogna (HM), Ryan Burbank (GK-P,GK), Jonathan Cabour (GK-P,GK,SK), Lauren Capron (SK), Zoe Cennami (SK), Claudia Charette (SK), Kimberly Cosgrove (GK,2HM), Matthew Costigan (GK), Danielle Davies (SK,HM), Nicole Davis (2HM), Rita Ding (AVA, 2GK), Katherine Dobson (SK), Kylie Donahue (GK), Alexandra Ellerkamp (SK), Jessica Giacchino (GK-P,HM), Emily Hall (HM), Lindsay Hall (SK), Whitney Hatfield (GK), Roscoe Hayden (GK-P,GK,SK ), Catherine Headrick (GK-P,GK), Emma Hibbard (SK), Caroline Hooven (2GK-P), Emily James (SK), Erin Johnson (HM), Nikki Karazurna (HM), Lucas Lang (GK), Olivia Laughlin (2GK,SK,2HM), Julianna Laverdiere (HM), Elorah Louissaint (GK-P,2HM), Lindsy Marshall (GK), Connor Mochi (HM), Alex Murawski (HM), William Nelson (GK), Kevin O’Donnell (HM), Liz Olcott (GK), Hailey Pepper (GK), Rebecca Phillips (GK-P,SK), Alicia Quimby (GK-P,GK,SK,HM), Courtney Ramsay (SK), Sarah Rehak (GK), Meaghan Reilly (GK-P,SK), Emma Rutstein (GK-P,2GK,HM), Paige Ryan (GK-P,GK,SK), Karlene Santosuosso (GK-P), Alyssa Schmid (GK-P,HM), Lizzie Silvio (HM), Allin Skiba (GK), Kieran Smith (GK), Colby Standish (SK), Jonathan Stump (HM), Simon Tardiff (SK,HM), Julianna Thiel (GK), Julia Toropov (HM), Peter Trevenen (GK), Tyler Tyrrell (HM), Uyen Uong (2GK,HM), Jack Wallace (HM), Grant Warren (GK-P,GK), Isabelle Yabe (SK). Masconomet Regional Middle School — Ariana Afsar (GK), Sherri Blais (HM), Fiona Casey (HM), Elizabeth Chiffer (SK), Rachael Duval (HM), Allan Edwards (GK), Gwen Ellis (HM), Kate Frampton (SK), Brian Gallagher (HM), Sophia Gardner (SK), Nicholas Giallombardo (SK), Sean Hawkin (SK), Robert Kinnaird (SK), Peter Lombara (SK), Deyana Marsh (HM), Chang Matt (HM), Ryan McElmon (SK), Kaitlyn Murphy (GK), Rebecca Nalesnik (GK), Megan Pitts (HM), Alexa Prouty (SK), Paul Roach (HM), Tyler Schmid (SK), Dylan Toumayan (HM), Jordyn Tveter (HM), Elias Varinos (SK), Lindsey Williams (HM).

Tyngsborough

Academy of Notre Dame High School — Kendra Hebert (HM), Sophia Lafontaine (HM), Melanie Morse (HM), Meaghan O’Dwyer (HM), Amanda Swift (SK). Gr Lowell Regional Vocational Tech — Dina Ath (GK,HM), Valeria Cardenas (SK), David Fitzgerald (SK), Emily Kasinskas (HM), Julia Murphy (HM), Norin Noun (HM), Krystyn Sylvester (HM), Andrew Tricoche (HM), Tyler White (HM). Home School — Adam Hoole (SK). Innovation Academy Charter School — Edith Collins (SK), Alexandra Dunn (HM), Spencer Royston (GK). Tyngsborough High School — Molly O’Donnell (HM).

Upton

Nipmuc Regional High School — Michaela Arrigo (GK), Teres Audette (GK), Kelsey Campbell (HM), Elizabeth Faubert (SK), Lillian Harris (2HM), Sydney Johnson (HM), Lily Kerxhalli-Kleinfield (HM), Deanna Valcour (GK), Rose Wiklund (SK).

WEST Bridgewater

West Bridgewater Junior-Senior — Priscilla Martinez (HM).

Wakefield

Galvin Middle School — Carly Holbrook (HM). Taggart Studio — Emily Smith (2HM). Wakefield Memorial High School — Mary Kate Burnett (SK), Carolyn D’Olympio (SK), Kendall Hamilton (HM), Nenita Hiller (SK,3HM), Lauren Ireland (HM), Megan Manfredi (HM), Haley Riley (HM), Kathryn Skeldon (SK), Elias Tonias (HM).

Walpole

Eleanor N Johnson Middle School — Kelly Cimeno (HM), Vanessa Dorronsoro (SK), Michael Flaherty (HM), Justin Huynh (HM), Taylor Matherson (HM), Mona Teasley (HM). Walpole High School — Stephanie Barmakian (SK), Jose Bonilla (HM), Jamie Carlson (HM), Josh Colon (2HM), Caitlin Conlon (GK), Danielle Cotton (HM), Ellen Craig (HM), Tom Demarais (HM), Sarah Ellis (SK), Casey Ganshirt (HM), Sariah Gomes (SK), Nell Gordon (SK), Montana Gulbrand (HM), Jankowski Krissy (SK), Nicholas Leppo (HM), Amanda McManus (GK), Emily Muller (GK,SK), Haley Nadeau (HM), Frankie Nardelli (GK), Kim Ng (HM), Anna Orfanidis (SK), Christa Pellowe (SK), Maddy Shea (GK-P,SK), Rachel St.Germain (HM), Kaleah Wyatt (HM).

Waltham

John W. McDevitt Middle School — Jeffrey Mann (HM), Ana Rojas (HM), Amelia Van Donsel (HM), Sarah Van Donsel (SK). Waltham Senior High School — Kayla Bertucci (3HM), Vanessa Cifuentes (HM), Brendon Deveaux (HM), April Fitzgerald (GK), Nalat Siwapornchai (HM), Dalena Tran (HM), Abigail Williams (GK).

Wareham

Wareham Senior High School — Elizabeth Malloy (SK), Sandra Sarkisian (HM).

Watertown

Watertown High School — Faiza Amin (SK), Marvin Aramthip (SK), Leah Baccari (HM), Bella Carton (HM), Michelle Gallego (GK), James Garbier (HM), Paige Gilbeau (HM), Christa Knell (HM), Nicole Lanzo (HM), Lena Lewenstein (HM), James McDonald (HM), Eve Souliotis (HM), Abi Vershbow (HM), Vincent Wu (HM).

Watertown

Beacon High School — Dante Vara (SK).

Wayland

Wayland High School — Dasha Bobrova (GK), Kathleen Burns (HM), Michael Dibona (HM), Stefanie Geiger (HM), Jameson Hunt (GK), Meg Kuhn (HM), Laura Mead (GK-P,GK,SK), Madelene Sacra (GK), Lily Tam (GK), Jing Zhao (HM).

Wellesley

Dana Hall School — Alexa Casale (HM), Stephanie Dareshori (GK), Sarah Drory (SK), Sarah Gaffney (GK), Marisol Getchell (HM), Grace Gustafsson (HM), Jacqueline Hayre-Perez (GK), Olivia Henderson (HM), Jiyeon Kim (GK), Ji Eun Lee (HM), Japera McHunu (SK), Darby McLaughlin (HM), Kristina Ohl (HM), Rachael Patka (HM), Keven Reingold (HM), Lorena Reyes (HM), Ines Riaz (GK), Yoona Ro (HM), Adrianna Russell (HM), Sherry Shen (GK,SK), Samantha Simon (HM), Lucy Yan (HM). Home School — Karina Novosseltseva (SK,HM). Wellesley High School — Julia Baker (SK), Cameron Cabo (SK,HM), Theresa Connors (GK), Neil Cooper (HM), Haley Crocker (GK-P,GK), Charlotte Dibiase (2HM), Alyssa Dole (GK), Dana Feeney (HM), Michelle Gee (2HM), Nathaniel Giess (GK), Sarah Goss (HM), Courtney Griffin (HM), Alexandra Hale (SK), Olivia Hanron (SK), Allegra Hu (SK), Olivia Hunter (GK), Ali Jamali (GK-P,HM), Brooke Johnson (HM), Caroline Kelly (GK-P), Sophia Kressy (SK), Eunice Lee (SK), Wendy Li (SK), Josephina Lin (GK), Katherine Lucas (HM), Celeste Martin (SK), Hannah Medley (GK-P,SK), Andrew Mikula (SK), Cecilia Milano (GK), Eileen Monagle (HM), Sahar Nakhaee (SK), Nicole Palacino (HM), Peter Palladino (SK), Susannah Phillips (HM), John Picking (SK), Anya Pineau (GK), Nikki Salzman (HM), Sabrina Smith (HM), Reed Walker (GK-P,2HM), Emily Walsh (GK-P), Kyleigh Wells (HM), Avery Wickersham (HM), Cynthia Zhou (HM), Kira Zimmerman (HM). Wellesley Middle School — Sam Baltrus (GK), Caroline Bedrosian (HM), Eleanor Bennett (SK), Chris Burke (SK), Emily Calhoun (HM), Thomas Chang (SK), Doria Chen (SK), Jessica Chen (HM), Ethan Chiu (GK), Alyssa Cimino (HM), Charlotte Clapham (HM), Dorian Cohen (HM), Filippa Davidsson (SK), Chloe Diamond (GK), Olivia Eburne (GK), Caleb Giess (GK), Jane Hamel (SK), Ryan Hennessee (HM), Peter Hodge (HM), Johanna Keigler (HM), Fred Kelley (GK), Alexis Lehmann (SK), Amanda Li (2HM), Jefferson Li (SK), Hanyu Liu (SK), Dahlia Mahdavi (HM), Chase Maney (HM), Rebecca Manse (GK), Jake Morrisey (SK), Elissa Moy (2HM), Aidan Murray (GK), Samantha Ngo (GK), Anthony Ranaldi (HM), Nadine Richardson (SK), Nadine Richardson (HM), Hannah Rieders (HM), Madeline Rieders (GK), Abigail Rogers (SK), Hannah Scholl (SK), Teddy Sevilla (SK,HM), William Sivolella (SK), Jackie Sizing (2SK), Leonora Sperling (SK), Sofia Staehly (GK), Luke Stuntz (HM), Timothy Yee (HM).

Wenham

Home School — Mattheus Carpenter (GK,4HM), Sebastian Carpenter (GK,SK,HM).

West Boylston

West Boylston Jr-Sr High School — Madeleine Blodgett (GK), Corey Marsh (HM).

West Newbury

Pentucket Reg. Senior High School — Gwen Albert (GK), Jordan Balletto (SK), Sarah Crawford (HM), Abigail Lacey (SK), Marisa Lundy (SK), Sara Maloney (HM), Tristan McCormick (HM), Ana Moura-Cook (HM), Shannon Sands (HM), Cameron Silveira (SK), Rebecca Smith (HM).

West Newton

Clearway School — Alyssa Alluzio (HM), Bennett Malbon (SK).

West Roxbury

Catholic Memorial School — KyungHwan Bang (2SK,HM), Joshua Blake (GK), Kevin O’Toole (HM), Jonathan Ramos (HM), Joe Zhou (HM). Home School — Mark Zhang (SK). The Roxbury Latin School — Sam Balthazard (SK), Zachary Bennett-Engler (SK), Marcell Budavari (SK), Esteban Enrique (HM), Myles Garbarini (HM), Reed Garvey (HM), Anthony Giordano (HM), Dennis Guo (HM), Phillip Heilbron (HM), Shaun Houlihan (SK), Nathan Leach (SK), Seth McNay (HM), Joshua Racine (HM), Eli Swab (SK), James Tango (HM), Andrew Wheeler-Omiunu (HM).

West Springfield

West Springfield High School — Nicholas Motyka (GK,HM), Morgan Saimeri (SK).

Westborough

Home School — Benjamin Li (2GK), Evelyn Liu (GK). Westborough High School — Hunter Blanchard (HM), Nicole DeMichele (HM), Carly Flahive (SK), Elizabeth Gallary (GK), Olivia Giacobbe (GK,HM), Helen Gross (HM), Janet Khoury (SK), Benjamin Li (GK), Matthew Murch (SK), Gianna Scioletti (HM), Rachel Sudol (HM), Allison Thibault (HM), Rachel Van Heest (HM), Mary Ying (HM).

Westford

Home School — Tiffany Lu (GK,HM). Stony Brook School — Brian Chen (GK,HM), Leonardo Cheng (HM), Brendan Daquino (HM), Andee Song (SK). Westford Academy — Caroline Burgess (HM), Martha Cady (HM), Charlotte Callon (3HM), Meghan Carlyle (HM), Brite Chuang (2HM), Gianna Demetroulakos (HM), Zachary Dictakis (SK,HM), Allyson Djuric (SK), Liam Donaher (HM), Megan Doolin (SK), Emma Ennis (GK,SK), Laura Gormley (GK,SK), Maitlin Hansis (SK), Jennifer Keane (2GK,SK), Yvonne Lee (HM), Lena Mirisola (GK,HM), Naomi Moran (HM), Sabrina Mortensen (HM), Michael Murphy (HM), Casey Lynn O’Connor (GK), Ona Oliver (GK), Jessica Pazienza (SK,HM), Anisha Rajopadhye (HM), Priyanka Ram (SK), Ryan Ricci (2SK), Delia Sanders (GK-P,GK), Rishita Sanikommu (SK,HM), Caitlin Sullivan (GK), Connor Tiches (SK), Jenny Watts (HM), Sarah Welch (SK), Katherine Whitney (HM), Katherine Ye (HM), Edan Zhang (GK).

Westminster

Home School — Mimi Reitz (GK,SK).

Weston

Arts2You — Olivia Cleary (SK), Talia Gifford (SK,HM). The Cambridge School of Weston — Abigail Austin (SK,HM), Noah Bartel (HM), William Close (2HM), Willa Cosinuke (GK,HM), Rebecca Cumberbatch (GK), Liam Dermady (GK), Sadie Dix (GK,HM), Mark Gartsbeyn (HM), Madeleine Killough (SK), Sean Kilmurray (2GK), Jennifer Lu (HM), Noa Machover (HM), Zoey Perse (GK), Ruby Rose (GK), Julia Saldaña (GK), Jamie Scherzer (HM), Annarose Shaver (GK), Sarah Smith (HM), Kasey Soderberg (2HM). The Rivers School — David Alelyunas (HM), Olivia Antonelli (HM), Anne Armstrong (SK), Andrew Aronson (HM), Alicia Bellido (GK), Jen Berkowitz (HM), Maddie Branka (HM), Caroline Davis (SK), Austin Drucker (HM), Molly Eden (HM), Alex Gamez (GK), Emma Harrison (GK,SK), Patrick Hennessey (GK), Briggs Hupper (HM), Jack Hupper (SK), Sareena Kamath (HM), Kyle Katamba (SK), Savannah Knisley (GK), Bruna Lee (HM), Alec Long (HM), Kate Longfield (HM), Jennifer Lowell (HM), Mark Masiello (HM), Declan McCabe (SK), Sean McGonagle (SK), Kate Mecke (HM), Victoria Nedder (HM), Stephen Newman (GK), Michael Paczkowski (HM), Caroline Rakip (GK), Katie Sack (HM), Salvatore Sprofera Iii (SK), Sam Stulin (HM), Rhea Teng (SK), Lizzy Thayer (HM), Christopher Tomaselli (SK). Weston High School — Alex Burgess (SK), Andre Chang (GK), Austin Critchlow (HM), James Eaton (GK), Jason Fishman (SK), Molly McGinty (HM), Gene Miller (GK,SK,HM), Hadley Parker (HM), Molly Phillips (GK,HM), William Reohr (SK), Hart Rippe (HM), Johnathan Sheiman (GK), Autumn Soendker (SK,HM), Jacqueline Wu (SK,HM), Catherine Zhao (SK,3HM).

Westport

Westport High School — Alyssa Carvara (HM), Morgan Nicholas (HM).

Westwood

E W Thurston Middle School — Quinn Albert (HM), Robert Antonucci (HM), Dahra Azar (HM), Erin Fallon (GK), Emma Pan (SK), Hannah Paterson (HM), Alex Shterenberg (HM), Samantha Simonetti (GK,HM), Andrew Talcott (HM), Amy Tang (SK,HM), Ginny Walsh (2HM). Westwood High School — Celia Condrick (SK), Khadijah Desanges (GK), Xiaolun Guo (2HM), Steven Kane (SK,HM), Danielle Kaplan (HM), David McDonald (HM), Zachary Phelps (SK), Olivia Smith (GK-P,GK), Chloe Snyder (GK,SK), Shannon Stivaletta (HM), Isabelle Xu (GK), Michael Yessaillian (SK). Xaverian Brothers High School — Cory Larrubia (GK,HM), Jeffrey Letourneau (GK), Robert Marcantonio (GK,3HM), James McGrath (HM), John Vhay (HM).

Whitinsville

Northbridge High School — Lauren Springer (HM), Shelby Wysong (HM), Rachael Zaidel (HM).

Whitman

Whitman Hanson Regional — Mike Andserson (HM), Caroline Armstrong (HM), Kayla Begin (HM), Jillian Benton (HM), Samantha Doyle (SK), Gabrielle Farulla-Bastian (HM), Jessica Kent (2HM), Michael McElroy (HM), Nell McHugh (HM), Derek Moran (HM).

Wilbraham

Minnechaug Regional High School — Chloe Cincotta (HM), Tara Ellington (HM), Emma Giordano (HM), Brian Gurski (SK), Taryn Isenburg (HM), Sara Trecker (HM), Emily Zheng (GK). Wilbraham & Monson Academy — Lilianna Brook (GK), Isabelle Davis (HM), Alexis Grimard (SK), Jimmy Li (HM), Chongxuan Qiu (GK), Julian Santos (HM).

Wilmington

Home School — Hristina Tasheva (GK). Wilmington High School — Rachel Alatalo (2GK), Michelle Barnes (HM), Ryan Clark (GK), Daniel Fothergill (HM), Eric Grabar (HM), Savannah Hubbard (SK,HM), Christopher Michelangelo (SK), Victoria Oliveira (SK,HM), Maria Patrone (HM).

Winchester

Winchester High School — Tyler Antonevich (SK), Emma Bowers (GK- P,GK), Irena Brates (GK-P,GK), Caroline Clark (HM), Hudson Coccoluto (HM), Isabelle Costa (HM), Alexandra Curtin (SK), Jeneane Desilets (GK,SK,HM), Daniel Hodges (GK,HM), Victoria Kurker (HM), Alissa McGeehan (GK), Ellen Nguyen (HM), Kathleen Schipelliti (GK), Marguerite Stevens (SK), Julia Tam (HM), Claudia Thomas (HM), Anna Vaeth (GK,HM).

Winthrop

Winthrop Senior High School — Russell Trainor (SK), Mariah Ussia (HM).

Woburn

Woburn Memorial High School — Alana Buckley (HM), Andrew Lindquist (GK), Brandi Schiavo (HM), Nicole Elizabeth Tschuor (HM).

Worcester

Bancroft School — Naomi Fischer (SK,2HM), Abigail Fowler (GK), Elana Kates (HM), Benjamin Landry (SK), Danya Li (SK), Jackie Loring (HM), Nicita Mehta (GK), Robert Scudder (HM), Skerdi Senko (HM). Burncoat Middle School — Anika Nyman (GK). Burncoat Senior High School — Maxwell Amoah (SK), Derek Beeso (GK), Holli Carlson (HM), Nia Holley (HM), Sthefany Lamoureux (GK,HM), Teahna Naple (SK), Wileysha Rodriguez (GK). Doherty Memorial High School — Carrie Bliss (SK), Dylan Brisbon (HM), Chelsea Fairweather (GK), Sabrina Nguyen (SK), Athena Parella (2SK), Sam Shannon (HM), Irvi Stefo (SK). Home School — Elinor Reilly (GK). MA Academy for Math and Science School — Madeline Martin (HM). St. Peter-Marian Catholic Junior-Senior — Joanna Brown (GK), Amanda Collins (HM), Brittany Golas (GK), Daniel Jodrey (SK), Caleb Sacra (HM), Mingxin Zhao (SK,HM). Worcester Academy — Daria Cenedella (HM).

Wrentham

King Philip Regional High School — Christina Allan (2HM), J. Charles Altieri (2SK), Charlotte Benson (HM), Katherine Doughty (HM), Ryan Dunn (HM), Sarah Fuller (HM), Lauren Gilleland (SK), Victoria Hope (HM), Miranda Luce (HM), Lizzie Mahoney (GK), Victoria Norman (HM), Alexandra Pacor (HM), Elizabeth Pearson (HM), Sarah Radford (HM), Austin Sherman (GK,SK,HM), Megan Stambaugh (HM), Mike Young (SK).

Yarmouth

Dennis-Yarmouth Reg. High School — Peadar Angelone (HM), Rowan Dean (SK), Samantha Dreyer (SK,HM), Sarah Peden (HM), Taylor Sheehan (3HM), Linnea Soderberg (SK), Samara Walsh (HM).

Loading comments...

You have reached the limit of 5 free articles in a month

Stay informed with unlimited access to Boston’s trusted news source.

  • High-quality journalism from the region’s largest newsroom
  • Convenient access across all of your devices
  • Today’s Headlines daily newsletter
  • Subscriber-only access to exclusive offers, events, contests, eBooks, and more
  • Less than 25¢ a week